صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

قوات لبنانیه عامل شهادت تظاهرات کنندگان حوادث بیروت هستند

کد خبر 161758 1400-07-23 17:33
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سید هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان امروز در سخنانی اظهار داشت که قوات لبنانیه عامل شهادت تظاهرات کنندگان حوادث بیروت هستند و ما اجازه نخواهیم داد خون شهدایمان هدر رود.
قوات لبنانیه عامل شهادت تظاهرات کنندگان حوادث بیروت هستند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، «سید هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان امروز در سخنانی با اشاره به حوادث روز گذشته منطقه الطیونه بیروت اظهار داشت: قوات لبنانیه عامل شهادت تظاهرات کنندگان حوادث بیروت هستند.
وی با بیان این مطلب افزود: نه وارد جنگ داخلی خواهیم شد و نه فتنه مذهبی. هرگز اجازه نمی دهیم خون شهدای ما هدر برود.
هاشم صفی الدین در ادامه گفت: تظاهرات دیروز علیه سیاسی کاری و ظلم قاضی بیطار مسالمت آمیز است و این حق طبیعی ما است. ما در جنبش امل و حزب الله فراخوانی ارسال نکردیم که در این صورت تعداد تظاهرات کنندگان بسیار زیاد می بود.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


جزئیات جلسه فراکسیون راهبردی مجلس/ ارائه طرح هوشمندسازی قوانین ساختمان

محمدرضا میرتاج‌الدینی درباره این جلسه اظهار کرد: با تشکیل کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات ارتباط مستقیم و مستمر مجلس با فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در حال انجام است و امیدوار هستیم بتوانیم آثار آن را در قوانین حاکم و نیز بودجه سال ۱۴۰۱ ببینیم.
وی ادامه داد: با توجه به جلسات برگزار شده تاکنون یک طرح به وزارت راه و شهرسازی و نیز طرح‌های مختلفی به وزارت آموزش و پرورش ارائه شده است که طرح ارائه شده به وزارت راه و شهرسازی با توجه به مقوله نهضت ملی مسکن و نیز پیشنهادات ارائه شده به وزارت آموزش و پرورش با توجه به اهمیت فضای مجازی برای دانش‌آموزان بود.

محورهای رایزنی نخست وزیر و رئیس جمهوری لبنان
نخست‌وزیر لبنان پس از دیدار امروز با رئیس جمهوری این کشور در کاخ بعبدا، گفت: فعالیت‌های دولت ادامه دارد، اما هیات دولت تشکیل جلسه نمی دهد.

مذاکرات برچیدن تحریم‌ها پنجشنبه یا جمعه پایان می‌یابد
مقام‌ های دولت آمریکا امروز ادعا کردند که مذاکرات جاری در شهر وین که با هدف برچیدن تحریم‌های ضدایرانی از سوی آمریکا در جریان است، پنجشنبه یا جمعه پایان می‌یابد.

بلاروس به سامانه های موشکی اس - ۴۰۰ و اس - ۵۰۰ روسی نیاز دارد
رئیس جمهور بلاروس طی سخنانی گفت که کشورش به سیستم‌های دفاع هوایی اس -۴۰۰ و اس -۵۰۰ برای محافظت از نیروهای خود در برابر حملات موشکی احتمالی نیاز دارد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید