صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

وزیر کشور به دیدار خانواره شهید سیدنژاد رفت

کد خبر 161728 1400-07-23 13:38
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
جانشین فرمانده کل نیروهای مسلح در امور ناجا با حضور در منزل سردار شهید سید اشرف سیدنژاد با همسر و فرزندان این شهید دیدار کرد.
وزیر کشور به دیدار خانواره شهید سیدنژاد رفت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت کشور در این دیدار احمد وحیدی وزیر کشور با گرامیداشت یاد و نام سرگرد شهید سید اشرف سیدنژاد بیجار پسی، فرزندان آن دلاور شهید را مورد تفقد قرار داد.
سرگرد شهید سید اشرف سیدنژاد بیجار پسی در نیمه فروردین ۱۳۷۵ در درگیری با اشرار مسلح در شهرستان خاش در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.
شهید سید اشرف سید نژاد در یک خانواده مذهبی در روستای سادات محله اطاقور دیده به جهان گشود. در دوران ابتدایی پدرش را از دست داد لذا، ضمن کار برای امرار معاش، همزمان به تحصیل نیز می‌پرداخت. در سال ۱۳۵۶ موفق به اخذ مدرک دیپلم در رشته ادبیات شد. همزمان با اوج فعالیت‌های انقلابی و پیروزی انقلاب اسلامی در راهپیمایی‌ها و تظاهرات شرکت فعال داشت. وی از سجایای اخلاقی فراوانی برخوردار بود.
آن شهید گرانقدر، پس از پیروزی انقلاب اسلامی به استخدام شهربانی سابق (نیروی انتظامی) در آمد و پس از قریب به دو دهه خدمت صادقانه در نوروز ۱۳۷۵ در شهرستان مرزی خاش در درگیری با اشرار مسلح و سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
از شهید سید نژاد ۳ فرزند به یادگار مانده است. پیکر پاک وی در بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


اتمام ۸۰ درصد کار مطالعاتی بخش دوم پرونده کرسنت/ حکم محکومینِ بخش اول پرونده در اجرای احکام است
مرکز رسانه قوه قضائیه درباره آخرین وضعیت پرونده کرسنت اعلام کرد که این پرونده در دو بخش رسیدگی می‌شود، بخش اول آن احکام صادر شده و حکم محکومین در مرحله اجرای احکام است.

مرز ایران و افغانستان در آرامش کامل است
روابط عمومی مرزبانی زابل از حل و فصل اختلافات جزئی بین مرز دو کشور ایران و افغانستان خبر داد.

ثبت جهانی خوشنویسی تا چند روزدیگر /‬ بررسی چگونگی ارائه در یونسکو
نشست چگونگی ارائه و بررسی پرونده «پاسداری از هنر خوشنویسی ایران» برگزار شد . این پرونده قرار است تا چند روز دیگر توسط اعضای کمیته میراث ناملموس یونسکو بررسی و ثبت شود.

استانداران به جلسات ستادملی مناسب سازی دعوت می شوند
رییس ستاد مناسب سازی کشور گفت: استانداران برای بررسی و ارزیابی اقدامات لازم برای مناسب سازی معابر و فضاهای و ساختمان های عمومی و آسیب شناسی مباجث به جلسات ستاد دعوت می شوند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید