صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

روزانه ۳۰۰۰ نفر در غرب پایتخت واکسینه می شوند

کد خبر 161533 1400-07-21 18:17
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
روزانه ۳ هزار نفر از شهروندان در مراکز بهداشتی و خدماتی غرب پایتخت واکسینه می شوند.
روزانه ۳۰۰۰ نفر در غرب پایتخت واکسینه می شوند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، محمدجواد خسروی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای پویش تهران دوباره جان می گیرد و رویکرد مدیریت ارشد شهری برای مهار کرونا، تلاش کردیم از همه ظرفیت های شهری برای واکسیناسیون شهروندان غرب تهران استفاده کنیم.
وی در ادامه گفت: پایگاه پشتیبانی میدان فتح وابسته به شهرداری تهران، به طور میانگین روزانه ۱۵۰۰ نفر از شهروندان را واکسینه می کند.
شهردار منطقه ۹ اضافه کرد: در راستای تسریع در واکسیناسیون عمومی، مجموعه پنها وابسته به وزارت دفاع نیز به طور میانگین با ظرفیت واکسیناسیون روزانه ۱۰۰۰ نفر از شهروندان در حال خدمت رسانی است، درمانگاه شمس متعلق به وزارت بهداشت نیز با ظرفیت واکسینه کردن روزانه ۵۰۰ از شهروندان در محدوده غرب پایتخت فعال است.
وی در ادامه با تشریح اقدامات شهرداری در تسریع واکسیناسیون شهروندان عنوان کرد: هماهنگی لازم جهت استقرار اتوبوس سیار در میدان استاد معین و نیز واکسیناسیون شهروندان در شهرک های مسکونی منطقه ۹ با معرفی ۱۰ مجتمع مسکونی به سازمان مدیریت بحران شهر تهران در دست اقدام است.
خسروی در پایان با برشمردن ضرورت تامین سلامت و خدمت به شهروندان خاطر نشان کرد: با هم افزایی همه دستگاه ها و نهادهای اجرائی و خدمت رسان می توان ضمن مهار بیماری کرونا، جانی دوباره به شهر بخشید.
لازم به ذکر است مراکز بهداشتی و خدماتی منطقه ۹( سوله بحران میدان فتح، مرکز پنها و درمانگاه شمس) در حال حاضر از ساعت ۸ لغایت ۲۰ اقدام به واکسینه کردن شهروندان می کنند.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


استانداران به جلسات ستادملی مناسب سازی دعوت می شوند
رییس ستاد مناسب سازی کشور گفت: استانداران برای بررسی و ارزیابی اقدامات لازم برای مناسب سازی معابر و فضاهای و ساختمان های عمومی و آسیب شناسی مباجث به جلسات ستاد دعوت می شوند.

دستگیری عاملان تخریب خودروهای شهروندان/ کشف ۲۰ کیلو افیون
در ۲۴ ساعت گذشته در نقاط مختلف تهران حوادثی رخ داد که مأموران نیروی انتظامی در آن نقش آفرینی کردند، در این بسته خبری اخبار پلیسی روز را بخوانید.

ایرانیانی که به دلیل نقض مقررات یکجانبه آمریکا دستگیر شدند، آزاد شوند
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: باید ایرانیانی به دلیل نقض مقررات تحریمی غیرقانونی و یکجانبه آمریکا دستگیر شدند آزاد شوند و اگر این اتفاق صورت نگیرد ما شاهد حسن نیت کشورها نخواهیم بود.

مشارکت ۱۲ هزار امدادگر در طرح زمستانه امداد و نجات هلال احمر/آماده باش نجاتگران برای حوادث و سوانح
رئیس سازمان امداد و نجات گفت: طرح زمستانه امداد و نجات هلال احمر در سال جاری، با مشارکت ۱۲ هزار امدادگر آغاز و تا ۲۵ اسفند ماه نیز ادامه خواهد داشت.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید