صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

جابه جایی سالانه ۵۰۰ کالا توسط سیستم حمل و نقل عمومی

کد خبر 160824 1400-07-18 12:15
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه ۹۹ درصد مسافر از طریق ناوگان حمل و نقل جابه جا می‌شوند گفت: سالانه ۵۰۰ کالا توسط این سیستم به مقصد می رسند.
جابه جایی سالانه ۵۰۰ کالا توسط سیستم حمل و نقل عمومی

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ هادی امیدوار، رئیس پلیس راه راهور ناجا صبح امروز در آیین تجلیل از نمونه‌های ترافیکی و رانندگان بدون تخلف گفت: در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که در حوزه حمل و نقل درون شهرها؛ تمامی جابه جایی ها به عهده سیستم حمل و نقل است و تردد بدون این سیستم امکان پذیر نیست.
رئیس پلیس راه راهور ناجا افزود: در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد کالا و ۹۹ درصد از مسافران از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی و مسافربری جابه جا می شوند. وی بیان کرد: در حال حاضر کشور ما در مقایسه با کشو های آسیایی و بعضاً با برخی کشورهای اروپایی در حوزه حمل و نقل بسیار موفق عمل کرده است.
امیدوار عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که دین ما به آن تاکید دارد بحث امانت داری است و امروز می‌توان با اطمینان گفت سیستم حمل و نقل ما در زمینه امانت داری بسیار سرآمد است.
وی خاطرنشان کرد: سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون کالا به صورت امانت به حوزه حمل و نقل سپرده می شود و به سلامت به مقصد می رسد.
در پایان این مراسم از رانندگان بدون تخلف با عنوان نمونه‌های ترافیکی که از میان ۶۰۰ هزار نیروی مشغول به کار در ناوگان حمل و نقل عمومی انتخاب شده و همچنین رانندگان با انضباط ترافیکی، عدم تصادفات و تخلف تجلیل شد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


اتمام ۸۰ درصد کار مطالعاتی بخش دوم پرونده کرسنت/ حکم محکومینِ بخش اول پرونده در اجرای احکام است
مرکز رسانه قوه قضائیه درباره آخرین وضعیت پرونده کرسنت اعلام کرد که این پرونده در دو بخش رسیدگی می‌شود، بخش اول آن احکام صادر شده و حکم محکومین در مرحله اجرای احکام است.

مرز ایران و افغانستان در آرامش کامل است
روابط عمومی مرزبانی زابل از حل و فصل اختلافات جزئی بین مرز دو کشور ایران و افغانستان خبر داد.

ثبت جهانی خوشنویسی تا چند روزدیگر /‬ بررسی چگونگی ارائه در یونسکو
نشست چگونگی ارائه و بررسی پرونده «پاسداری از هنر خوشنویسی ایران» برگزار شد . این پرونده قرار است تا چند روز دیگر توسط اعضای کمیته میراث ناملموس یونسکو بررسی و ثبت شود.

استانداران به جلسات ستادملی مناسب سازی دعوت می شوند
رییس ستاد مناسب سازی کشور گفت: استانداران برای بررسی و ارزیابی اقدامات لازم برای مناسب سازی معابر و فضاهای و ساختمان های عمومی و آسیب شناسی مباجث به جلسات ستاد دعوت می شوند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید