صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

شمال عراق به محل امنی برای سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل تبدیل شده است

کد خبر 158619 1400-07-03 19:54
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
کتائب حزب الله عراق اعلام کرد: شمال عراق به محل امنی برای مزدوران و توطئه کنندگان و نیز مرتعی برای سرویس های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.
شمال عراق به محل امنی برای سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل تبدیل شده است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، کتائب حز ب الله عراق با اشاره به برگزاری نشست در حمایت از عادی سازی با رژیم صهیونیستی در شمال عراق اعلام کرد: شمال عراق به محل امنی برای مزدوران و توطئه کنندگان و نیز مرتعی برای سرویس های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.
در این کتائب حزب الله عراق آمده است: ادوات و عوامل رژیم صهیونیستی در راستای ترویج عادی سازی روابط با رژیم غاصب در اقدامی مغایر با قانون اساسی عراق حرکت کرده اند که نمی توان در قبال آن سکوت کرد.
کتائب حزب الله عراق اعلام کرد: ما بر لزوم ادامه عملیات ضد مراکز صهیونیستی_امریکایی برای حفظ امنیت کشور و گرفتن فرصت از خائنان سازشکار تاکید می کنیم.
شیخ اکرم الکعبی دبیر کل جنبش النجباء عراق هم اعلام کرد: برگزاری این نشست تغییری در موضع تاریخی عراق در قبال فلسطین ایجاد نخواهد کرد.
آبو آلا الولائی دبیر ک گردانهای سیدالشهداء عراق هم گفت: هر آنکه به عادی سازی روی آورده یا مقدمه چینی برای آن می کند درس عبرتی برای تاریخ قرار خواهیم داد.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید