صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

انتخابات روسیه کاملا شفاف و طبق قانون اساسی این کشور برگزار شد

کد خبر 158617 1400-07-03 19:28
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس جمهور روسیه طی سخنانی با تمجید از نحوه برگزاری و سلامت انتخابات اخیر مجلس «دوما» در این کشور تاکید کرد که این انتخابات به صورت کاملا آزادانه و بر اساس قانون برگزار شد. 
انتخابات روسیه کاملا شفاف و طبق قانون اساسی این کشور برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه طی سخنانی با تمجید از نحوه برگزاری و سلامت انتخابات اخیر مجلس «دوما» در این کشور تاکید کرد که این انتخابات به صورت کاملاً آزادانه و بر اساس قانون برگزار شد.
بر اساس این گزارش، پوتین با تاکید بر اینکه ساخت و ترکیب مجلس دومای روسیه مبتنی بر رای و نظر مردم این کشور است، گفت: ما از حق آنها در قانون اساسی دفاع کردیم.
رئیس جمهور روسیه افزود: انتخابات آشکارا با رعایت دقیق قانون و با مشارکت بالای مردم برگزار شد.
وی با اشاره به پیروزی حزب متبوع خود در جریان انتخابات تصریح کرد: حزب روسیه متحد رهبری خود را در جریان انتخابات دومای دولتی نشان داد.
پوتین همچنین در ادامه سخنان خود با تبریک به اعضای حزب روسیه متحد و حامیان آنها به دلیل دستیابی به این پیروزی گفت: (حزب روسیه متحد) این پیروزی را از طریق یک رقابت سخت با حریفان قدرتمند به دست آورد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


به دنبال کمیته حقیقت یاب بین الملی درباره انفجار بندر بیروت بودیم
رئیس حزب نیروهای لبنانی گفت که تا چند ماه پس از تعیین قاضی پرونده انفجار بندر بیروت به دنبال تشکیل کمیته حقیقت یاب بین المللی بوده اند.

وزارت دفاع روسیه وابسته نظامی سفارت آمریکا را احضار کرد
وزارت دفاع روسیه وابسته نظامی سفارت آمریکا در مسکو را برای ادای توضیح در خصوص اقدام خلافِ قانون ناوشکن آمریکایی در ورود به آب‌های سرزمینی روسیه احضار کرد.

پکن آماده همکاری با تهران برای تامین واکسن«کرونا» به هر میزان است
وزیر امور خارجه چین بر تعهد پکن به ادامه همکاری ها با تهران برای مهار کرونا و تامین واکسن  مورد نیاز به هر میزان و تا هر زمان که تهران درخواست داشته باشد، تاکید کرد.

تعقیبِ ناوشکن آمریکایی توسط ناو جنگی روسیه در دریای ژاپن
یک فروند ناوجنگی روسیه روز جمعه با نزدیک شدن به یک ناوشکن آمریکایی که درصدد نقض مرزهای آبی روسیه در دریای ژاپن بود، این کشتی مهاجم را به بیرون از آبهای سرزمینی روسیه هدایت کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید