صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

نرخنامه بلیت اتوبوس بازگشت زائران اربعین بزودی تعیین می شود

کد خبر 158610 1400-07-03 18:57
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک مقام مسئول گفت: نرخ بلیت اتوبوس برای زائران اربعین از مرز مهران به مقصد همه شهرها در حال تدوین و نهایی شدن است و همزمان با بازگشت زائران، در معرض دید آن‌ها قرار می گیرد.
نرخنامه بلیت اتوبوس بازگشت زائران اربعین بزودی تعیین می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، داریوش باقرجوان، مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری افزود: این فهرست بر اساس همان نرخنامه اربعین سال ۱۳۹۸ با درصدی افزایش مجاز سالانه که ابتدای امسال اضافه شد، تدوین شده و قیمت‌های آن همان نرخ ایام عادی با ضریب دو، به دلیل تردد یکسر خالی اتوبوس هاست.
وی اضافه کرد: این نرخ بزودی علاوه بر نصب در پایانه مرزی مهران در اختیار عوامل سازمان راهداری و همچنین سازمان تعزیرات قرار می‌گیرد و مبنای رسیدگی به تخلفات و گرانفروشی است و هرگونه تخلف از این نرخنامه موجب پیگرد قانونی و مجازات شرکت‌های حمل و نقلی خواهد شد.
به گفته مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری، این نرخنامه شناور و بسته به نوع و ظرفیت صندلی‌های اتوبوس و همچنین فاصله شهرهای مقصد مسافران است.
باقرجوان افزود: هنوز هیچ مسافری از مرز مهران به کشور بازنگشته است و پیش بینی ما این است که موج بازگشت زائران از پس فردا یا حداکثر فردا آغاز خواهد شد.
وی از آمادگی همه مسئولان و بخش‌های سازمان راهداری برای خدمت رسانی به زائران اربعین خبر داد و گفت: تا این لحظه هیچ جابجایی از مرز مهران به سمت شهرهای دیگر برای زائران اربعین تعیین نشده است و بنابراین هرگونه شایعات در خصوص قیمت‌های بلیت بازگشت زائران را تکذیب می‌کنیم.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید