صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

مرکز نوآوری‌های حقوقی پژوهشگاه قوه قضائیه افتتاح شد

کد خبر 158134 1400-06-31 15:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مرکز نوآوری‌های حقوقی پژوهشگاه قوه قضائیه با حضور مسئولان عالی دستگاه قضائی رسماً افتتاح شد.
مرکز نوآوری‌های حقوقی پژوهشگاه قوه قضائیه افتتاح شد

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم افتتاحیه مرکز نوآوری‌های حقوقی پژوهشگاه قوه قضائیه، ساعت ۱۵ امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه جاری با حضور حجت‌الاسلام حکم تعلی مظهری و حجت‌اله علم‌الهدی رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه افتتاح شد.
بر اساس این گزارش، مرکز نوآوری‌های حقوقی پژوهشگاه قوه قضائیه نقطه عطفی در پژوهشگاه خواهد بود. این مرکز با رسالت اتصال اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور به بدنه قوه قضائیه پلی برای ورود استارت‌آپ‌ها به منظور حل مسائل نظام قضائی کشور و ارائه خدمات حقوقی فناورانه و نوآورانه است.
از برنامه‌های این مرکز اعلام فراخوان نخستین دوره شتاب دهی حقوقی و قضائی کشور با محورهای مورد نیاز قوه قضائیه از اواسط مهر ماه خواهد بود. همچنین فضای کار اشتراکی این مرکز محیطی جذاب برای حضور تیم‌های نوآوری و علاقمندان فعالیت در حوزه‌های فناوری حقوقی و حقوق فناوری است.


مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


بازدید دادستان کل کشور از زندان آرماویر ارمنستان
دادستان کل کشور که در ارمنستان به سر می‌برد، با حضور در زندان آرماویر این کشور درباره شرایط زندانیان ایرانی این زندان و انتقال آنان با مسئولان این زندان گفتگو و تبادل نظر کرد.

وزیر کشور به دیدار خانواره شهید سیدنژاد رفت
جانشین فرمانده کل نیروهای مسلح در امور ناجا با حضور در منزل سردار شهید سید اشرف سیدنژاد با همسر و فرزندان این شهید دیدار کرد.

کشف ۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در ساختمان مسکونی
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، از کشف ۳۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال که به صورت غیرمجاز تهیه و در ساختمان مسکونی استفاده می شد، خبر داد.

ماده ۴۷۷ معضلی برای دیوان عالی/ قانون پیچیده مالیات فساد زاست
رئیس قوه قضائیه گفت: دنبال این هستیم، بعضی از فرآیندهای پیچیده و فسادزا را با همکاری دولت و مجلس کوتاه کنیم تا با شفاف‌تر، چابک‌تر و کارآمدتر شدن ساختار نظام قضائی مشکلات مردم کاهش یابد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید