صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

۲ مرکز درمانی در کربلا و نجف به زائران ایرانی خدمات می دهد

کد خبر 158046 1400-06-31 10:58
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: ۲ مرکز درمانی در کربلا و نجف به زائران ایرانی خدمات می دهد.
۲ مرکز درمانی در کربلا و نجف به زائران ایرانی خدمات می دهد

به گزارش خبرگزاری مهر، علی رضا رشیدیان در سفر به عراق و حضور در شهر نجف اشرف از درمانگاه نباء جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی که به صورت موقت برای خدمت رسانی به زوار ایرانی اربعین حسینی فعال شده بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی و فعالیت این مرکز قرارگرفت.
وی همچنین گفت: ستاد بیمه‌ای نیز در سه شهر زائرپذیر عراق کربلا (دفترمرکزی)، نجف و کاظمین استقرار کامل پیدا کرده و آماده خدمت رسانی به زائرین اباعبدالله امام حسین (ع) است.
وی عنوان کرد: با بیمارستان‌های حکیم و صدر درشهر نجف و نیز بیمارستان امام حسین (ع) و زین العابدین (ع) در شهر کربلا مذاکره و مقرر شده تا به زائرین ایرانی همانند زائرین عراقی خدمات دهند.
وی ابراز امیدواری کرد: تا در قالب قرارداد منعقده فی مابین شرکت سهامی بیمه ایران و سازمان حج و زیارت به بهترین شکل به زائران خدمت رسانی شود. وی در این بازدید گفت: بخش‌ها مختلف این درمانگاه آماده شده از امروز سه شنبه خدمات دهی به افراد و مراجعین نیازمند خدمات درمانی آغاز کرده اند.
وی با اشاره به اینکه بخش‌های داروخانه، آزمایشگاه و خدمات پرستاری در این درمانگاه فعال است، ابراز امیدواری کرد: هیچ زائر ایرانی بیمار نشود اما آمادگی‌های لازم برای ارائه خدمات پزشکی و درمانی در کربلا و نجف فراهم شده است.
وی همچنین از نخستین زائر بستری موقت در مرکز درمانی نباء نیز عیادت کرد.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید