صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / تکنولوژی

بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی آذرماه برگزار می شود

کد خبر 157906 1400-06-30 14:58
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار ۱۴۰۰ از ۲۴ تا ۲۷ آذرماه سال جاری برگزار می‌شود.
بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی آذرماه برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، به منظور ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح ملی و ارتقاء جایگاه فعالان در این حوزه جلسه‌ای به دو صورت حضوری و مجازی به منظور ایجاد هم‎افزایی در برگزاری نمایشگاه ملی هفته پژوهش سال جاری برگزار شد.
این جلسه با حضور سرپرست دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون توسعه مدیریت شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، رئیس پژوهشکده قوه قضاییه، رئیس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا، معاون برنامه ریزی شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان تامین اجماعی، رئیس پژوهشگاه علوم و فنونی هسته‌ای و دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار به منظور ارائه آخرین یافته های فناورانه در دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه‌های مختلف از جمله رشته‌های مرتبط صنعتی، کشاورزی، دارویی و خدماتی از تاریخ ۲۴ آذرماه تا ۲۷ آذرماه ۱۴۰۰، همزمان با نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل برگزار شود.
همچنین برنامه‌های متعددی در قالب آیین هفته پژوهش و فناوری در سطح ملی با حضور و مشارکت دستگاه‌های اجرایی و وزارت‌خانه‌های مرتبط در نظر گرفته شده است.
در این نشست مقرر شد؛ هفته پژوهش و فناوری استانی از ۱۳ تا ۱۹ آذرماه سال جاری در استان‌ها برگزار شود.
در این جلسه که با حضور معاونین پژوهشی و تحقیقاتی از وزارتخانه‌های مختلف برگزار شد؛ نقطه نظرات اعضای شرکت کننده برای برگزاری هر چه مطلوب تر هفته پژوهش و فناوری، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


معرفی نماینده در کمیسیون طرح حمایت از کاربران/ ظرف ۳ سال آینده شبکه ملی اطلاعات را کامل می‌کنیم
وزیر ارتباطات گفت: برای حضور در کمیسیون بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمت پایه کاربردی» نماینده خود را معرفی کرده ایم و حضور فعالی برای ارتقای این طرح خواهیم داشت.

نقش کلیدی فناوری اطلاعات در دیجیتالی شدن خدمات عمومی/ ابعاد تحول دیجیتال در خدمات دولت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر نقش کلیدی فناوری اطلاعات در دیجیتالی شدن خدمات عمومی، ابعاد تحول دیجیتال در خدمات دولتی را تشریح کرد.

مجری ارتباطات روستایی در وزارت ارتباطات منصوب شد
مشاور وزیر در توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق روستایی و مجری طرح خدمات عمومی اجباری منصوب شد.

جریمه ۳۶ میلیون یورویی در انتظار فیس بوک
کمیسیون حفاظت از داده ایرلند (DPC) پیشنهاد کرده جریمه ای حدود ۳۶ میلیون یورو علیه فیس بوک وضع شود. این جریمه مربوط به یکی از پرونده‌های متعدد تحقیقات درباره این شبکه اجتماعی است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید