صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

بازدید موزه ملی ایران از سر گرفته می‌شود

کد خبر 157672 1400-06-29 13:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
موزه ملی ایران با توجه به دستور اداره کل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی، فرهنگی، با رعایت شیوه‌نامه بهداشتی بازدیدهای خود را از سر گرفت.
بازدید موزه ملی ایران از سر گرفته می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، موزه ملی ایران به اطلاع تمامی دوستداران و علاقمندان رساند با توجه به دستور اداره کل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی، فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، موزه ملی ایران با رعایت شیوه‌نامه بهداشتی ویژه بازدید از موزه‌ها در زمان همه‌گیری بیماری کرونا بازدیدهای خود را از سر گرفته است.
بر این اساس ساعت بازدید ۸:۳۰ تا ۱۷ تعیین شده و بازدید بر اساس جدول زمانبندی نوبت‌های بازدید صورت می‌گیرد.

بازدید این روزها با توجه به بحران بیماری کرونا محدودیت‌های در پی داشته و به منظور حفاظت پیشگیرانه در سلامت کارکنان، بازدیدکنندگان و همچنین صیانت آثار موزه‌ای شیوه‌نامه ویژه بازدید در موزه ملی ایران اجرایی می‌شود. ضروری است کلیه بازدیدکنندگان پیش از مراجعه به موزه ملی ایران این شیوه‌نامه را در وبگاه موزه ملی ایران به آدرس Irannationalmuseum.ir دقیق مطالعه کرده و موارد آن را حین بازدید رعایت کنند همچنین از بازدیدکنندگان گرامی درخواست می‌شود نسبت به بازدید در مسیرهای از پیش تعیین شده و به نشانه گذاری‌های نصب شده اهتمام ورزند.
موزه ملی ایران یادآور شد، خروج از بحران کرونا نیازمند همکاری و مشارکت تمامی اقشار جامعه بوده و در حوزه بازدید از موزه‌ها نیز انتظار می‌رود بازدیدکنندگان توجه لازم به این امر را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی تلقی کرده در حفظ و حراست از میراث فرهنگی و پیشگیری از گسترش این بیماری موزه‌ها را یاری کنند.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


کاهش هزینه درمان ۴۴ میلیون بیمه شده در دستور کار وزارت رفاه
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کاهش هزینه درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تأمین اجتماعی در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.

بازدید دادستان کل کشور از زندان آرماویر ارمنستان
دادستان کل کشور که در ارمنستان به سر می‌برد، با حضور در زندان آرماویر این کشور درباره شرایط زندانیان ایرانی این زندان و انتقال آنان با مسئولان این زندان گفتگو و تبادل نظر کرد.

راه‌اندازی ۳ موزه دفاع مقدس تا پایان سال
معاون میراث‌ فرهنگی با تاکید بر اینکه موزه‌ها باید روح فرهنگ دفاع مقدس را نمایندگی کنند از افزایش تعداد موزه‌های دفاع مقدس و حمایت برای ثبت ملی ۵۸ یادمان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس خبر داد.

«باران» در شمال و «گردوخاک» در شرق/سردترین استان کشور
آخرین نقشه های پیش یابی نشان می دهد طی ۲۴ ساعت آینده در برخی نقاط استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید