صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

پیشرفت‌های صنایع دفاعی و نظامی منطقه و جهان را پایش و رصد می‌کنیم

کد خبر 156867 1400-06-24 12:16
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: وزارت دفاع در رصد و پایش تحولات و پیشرفت‌های صنایع دفاعی و نظامی منطقه و جهان عزم جدی دارد.
پیشرفت‌های صنایع دفاعی و نظامی منطقه و جهان را پایش و رصد می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) به همراه هیئت رئیسه و معاونین قرارگاه با حضور در ستاد وزارت دفاع با امیر آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دیدار و گفتگو و بر تعامل سازنده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا با وزارت دفاع تاکید کردند.
سرلشکر غلامعلی رشید در این دیدار با اظهار خرسندی از انتخاب شایسته امیر آشتیانی به سمت وزیر دفاع، شناخت از نیروهای مسلح و تعامل با فرماندهان و مدیران ارشد نیروهای مسلح را از ویژگی‌های مدیریتی امیر آشتیانی در مسئولیت‌های خطیر گذشته دانست و تصریح کرد: امیدواریم در دوره جدید وزارت دفاع سطح تعاملات با سازمان ها ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و ستاد کل و قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) را در جهت قدرت آفرینی نیروهای مسلح ارتقا دهد.
وی تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا با رویکرد انقلابی و جهادی در راستای توسعه توانمندی های دفاعی و تهاجمی به ویژه در عرصه های اولویت دار را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: ان‌شاالله وزارت دفاع بتواند همچون گذشته با تولید سلاح و تجهیزات پیشرفته و بهره گیری از فناوری های نوین در مسیر ارتقاء قابلیت های غافلگیر کنندگی برای مقابله با دشمن گام های بلندی را بردارد.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز در این دیدار با ابراز تشکر از فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) و هیئت همراه بر عزم جدی وزارت دفاع در رصد و پایش تحولات و پیشرفت‌های صنایع دفاعی و نظامی منطقه و جهان تاکید کرد.
امیر آشتیانی، جایگاه قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) را در ارتقاء قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران و آمادگی در مقابل تهدیدات احتمالی حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: وزارت دفاع و سازمان های صنعتی تابعه با دارا بودن زیرساخت های فناورانه و پیشرفته و با رعایت الگوی تسلیحات و سلاح و آگاهی از نیاز نیروهای مسلح خواهد توانست نقش مهم و تعیین کننده ای را در افزایش توان رزم نیروهای مسلح و قدرت منطقه‌ای و مقابله با هرگونه تهدیدات احتمالی ایفا نماید.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


«حماس» نقشه راه برای تبادل اسرا را به میانجیگران تحویل داده است
یک عضو ارشد جنبش «حماس» با بیان اینکه این جنبش نقشه راه تبادل اسرا را به میانجیگران تحویل داده است، گفت: اکنون توپ در زمین رژیم صهیونیستی است.

«واردات واکسن» و «پیوستن به شانگهای» را متوقف بر پذیرش FATF کرده بودند
رئیس جمهور گفت: متأسفانه شاهد بودیم که بعضی‌ها واردات واکسن یا حتی پیوستن کشور به سازمان شانگهای را متوقف بر پذیرش FATF کرده بودند .

کربلا میزبان بیش از ۱۱ هزار موکب در اربعین امام حسین(ع) است
بخش شعائر و موکب‌ها و هیئات حسینی در عراق و جهان اسلام زیر مجموعه دبیرخانه آستان مقدس امام حسین و حضرت ابوالفضل العباس (علیهما السلام) در بیانیه‌ای تعداد موکب‌هایی اربعین امسال را اعلام کرد.

سردار باقری انتصاب «فرمانده نیروی هوایی ارتش» را تبریک گفت
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به امیر واحدی، انتصاب وی به عنوان رئیس فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید