صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

فرمانده کل سپاه: ایران برای واکنش های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است

کد خبر 147422 1400-05-13 20:02
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش‌های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است، گفت: آمادگی‌های ایران در عرصه‌های مختلف قدرت دفاعی وجود دارد.
فرمانده کل سپاه: ایران برای واکنش های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است


سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظوربازدید از روند آمادگی های دفاعی و رزمی یگان های نیروی دریایی سپاه مستقر در سواحل نیلگون خلیج فارس و تنگه راهبردی هرمز به جنوب کشور سفر کرد.
وی در حاشیه این بازدید با اشاره به لفاظی های اخیر صهیونیست ها علیه ایران اسلامی گفت: دشمنانی که این روزها در مورد نظام مقدس جمهوری اسلامی با الفاظ تهدیدآمیز صحبت می کنند؛ به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی، باید به این درک از واقعیت قدرت تهاجمی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران و سپاه برسند که در سیاست ها و راهبردهای دفاعی ما هیچگونه عملی، از هیچ دشمنی، در هیچ نقطه ای با هیچ مقیاسی نیست که قابل تحمل باشد و ما را وادار به واکنش های سرسختانه و قاطعانه نکند.
فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است، اظهار کرد: ما برای هر سناریویی آمادگی داریم و همان گونه که امروز بخشی از این آمادگی ها در کرانه های خلیج نیلگون همیشه فارس مشاهده شد؛ این آمادگی ها در عرصه های مختلف قدرت دفاعی ما وجود دارد.
سرلشکر سلامی با تأکید بر اینکه این روزها به همه اجزای قدرت خود سر می زنیم، تصریح کرد: امروز سامانه های موشکی، پدافندی، قدرت های دریایی و پهپادی و نیروهای زمینی ما در سطحی از آمادگی های فوق العاده به سر می برند که می توانند هر تهدیدی را با هر مقیاسی، در هر نقطه ای پاسخ دهند.
وی با تأکید بر اینکه اگر ناامنی وجود دارد؛ ریشه در سیاست های تجاوزکارانه دشمنان ما دارد، گفت: دشمنان ما باید بدانند فصل این مسئله گذشته که بتوانند در نقطه ای منافع یا نیروهای ما را تهدید کنند، اما با عکس العملی مواجه نشوند.
فرمانده کل سپاه در پایان با تأکید بر اینکه پیام ما نه یک پیام دیپلماتیک، بلکه پیامی میدانی است و ما در میدان صحبت می کنیم، گفت: کسانی که با ادبیات تهدیدآمیز علیه ما صحبت می کنند، از جمله نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سایر مقامات این رژیم، متوجه پیامدهای خطرناک حرف هایی که می زنند، باشند و در محاسبات شان دقت لازم را به عمل آورند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید