صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

بازدید رئیس قوه قضائیه از دادگستری و دادسرای شهرستان قرچک

کد خبر 145155 1400-05-06 14:35
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس قوه قضائیه با حضور در شهرستان قرچک، از دادگستری این شهرستان (مجتمع قضائی شهید جعفرپور) و دادسرای عمومی و انقلاب قرچک بازدید کرد.
بازدید رئیس قوه قضائیه از دادگستری و دادسرای شهرستان قرچک

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای صبح امروز چهارشنبه (۶ مرداد) با حضور در شهرستان قرچک به مدت دو ساعت از دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان (ساختمان شهید ستاری) و همچنین دادگستری قرچک (مجتمع قضائی شهید جعفرپور) بازدید کرد.
در جریان این بازدید که رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان تهران نیز حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای را همراهی می‌کردند، رئیس دستگاه قضا ضمن بازدید از بخش‌ها و شعب مختلف واحدهای قضائی، به گفتگو با مراجعه‌کنندگان، قضات و کارکنان قضائی پرداخت.
رئیس قوه قضائیه در خلال گفتگوهای خود با مدیران و کارکنان قضائی شهرستان قرچک، از میزان ورودی پرونده‌ها، آمار پرونده‌های کثیرالشاکی و معوق و همچنین دلایل اطاله دادرسی در برخی پرونده‌های مُسن، کسب اطلاع کرد.
در بخش پایانی بازدید دو ساعته حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای از واحدهای قضائی قرچک، رئیس دستگاه قضا با حضور در نمازخانه ساختمان دادگستری این شهرستان، ضمن استماع مشکلات و مسائل مراجعه‌کنندگان و آگاهی از روند طی شده برای پرونده‌های آنها، دستورات مقتضی را خطاب به رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قرچک صادر کرد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید