متهم، قتل پسر همسایه را گردن نگرفت

کد خبر 14065 1399-03-12 20:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مرد جوانی که به اتهام قتل پسر همسایه‌اش بازداشت شده در حالی پای میز محاکمه ایستاد که منکر هرگونه دخالتی در مرگ این پسر جوان شد.

مرد جوانی که به اتهام قتل پسر همسایه اش بازداشت شده در حالی پای میز محاکمه ایستاد که منکر هرگونه دخالتی در مرگ این پسر جوان شد.
 اوایل فروردین سال 97 پسر جوانی به طرز مرموزی در خانه اش واقع در پیشوای ورامین جان باخت. معاینات پزشکی قانونی نشان می داد وی به علت ایراد ضربه به سرش و خونریزی مغزی جان باخته است.
با شکایت خانواده این پسر تحقیقات جنایی آغاز شد و مأموران در بررسی تلفن همراه این پسر پیامکی را مشاهده کردند که از سوی شخصی به نام مهرداد ارسال شده و نوشته بود «من را ببخش عصبانی بودم و نفهمیدم چه کار می کنم.» بدین ترتیب مأموران در ادامه بررسی ها دریافتند مهرداد از هم محلی های این پسر بوده است بنابراین به سراغ وی رفتند.
وی که منکر قتل بود گفت: من آن شب با حمید درگیری لفظی پیدا کردم اما قتل کار من نیست. با این حال این پسر بازداشت شد و سرانجام صبح دیروز وی در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
در حالی که خانواده مقتول برای وی درخواست قصاص داشتند متهم گفت: شب حادثه من و برادرم خانه دوستمان میهمان بودیم آخر شب که بیرون آمدیم در خیابان راه می رفتیم که ناگهان حمید با خودرواش با سرعت زیاد به من نزدیک شد و بعد هم جلوی پای ما ترمز کرد. من به او اعتراض کردم و ناراحت بودم اما متوجه شدم حمید مست بود او از خودرو پیاده شد و شروع به فحاشی کرد در همین موقع برادرم وساطت کرد و دعوا پایان یافت. من و حمید هیچ درگیری فیزیکی نداشتیم.
وقتی هم او رفت برادرم گفت ما همسایه هستیم نباید این رفتار را می کردی که من پشیمان شدم و برای او پیام عذرخواهی فرستادم. من هیچ دخالت و اطلاعی از مرگ حمید نداشتم. بدین ترتیب قضات شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران برای تصمیم گیری در این پرونده و صدور حکم وارد شور شدند.

کلمات کلیدی » طلا | تهران | خودرو |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :