بانک مهر اقتصاد در بانک سپه ادغام شد

کد خبر 14060 1399-03-12 19:38
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
بانک مهر اقتصاد در ادامه ساماندهی بانک‌های نظامی، به عنوان دومین بانک نظامی در بانک سپه ادغام شد.

 
طبق گزارش بانک سپه، بانک مهر اقتصاد، به عنوان دومین بانک نظامی در بانک سپه ادغام شد.این ادغام در پی برگزاری مجمع عمومی بانک مهر اقتصاد انجام شد. پیش از این، بانک حکمت نیز در بانک سپه ادغام شده شود.
طرح ادغام پنج بانک و موسسه مالی نظامی در بانک سپه با هدف ساماندهی شبکه بانکی کشور از اواخر سال ۹۷ آغاز شده و گام به گام در حال اجراست.
مدیرعامل بانک سپه از برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سالیانه و مجمع فوق العاده ادغام بانک مهر اقتصاد خبر داد و گفت: با برگزاری این مجمع، پس از بانک حکمت ایرانیان این دومین بانک وابسته به نیرو های مسلح است که طی هفته جاری به طور رسمی در بانک سپه ادغام شد.
محمدکاظم چقازردی افزود: با برگزاری مجامع ادغام بانک مهر اقتصاد تاکنون بیش از ۷۶۹ شعبه و افزون بر هشت هزار و ۸۰۰ نفر پرسنل به بانک سپه افزوده شده و در چارچوب قوانین و مقررات ابلاغی بانک به صورت یکپارچه آماده خدمت رسانی به آحاد مردم است.
وی ادامه داد: در پی اعلام رییس کل بانک مرکزی مبنی بر برگزاری مجامع بانک های حکمت ایرانیان و مهر اقتصاد در هفته جاری، بانک سپه با هماهنگی وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی، ستاد کل نیرو های مسلح و سازمان بورس و اوراق بهادار، زمینه برگزاری مجامع این دو بانک را فراهم کرد و در دومین گام مجامع مربوط به بانک مهر اقتصاد با حضور اکثریت سهامداران روز دوشنبه (دوازدهم خردادماه ۹۹) برگزار شد.
چقازردی اظهار داشت: از روز سه شنبه (سیزدهم خردادماه) سال جاری شعب بانک سابق مهر اقتصاد با تابلو های بانک سپه آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی هستند.
وی اظهار داشت: بانک سپه همه تمهیدات اجرایی شامل عملیات حوزه شعب، به کارگیری نرم افزار واسط برای ارائه خدمات مشتریان، نصب تابلو های بانک سپه، صدور احکام همه مسوولان و پرسنل شعب از سوی بانک سپه، ابلاغ راهبرد ها و دستورالعمل های اجرایی بانک سپه متناسب با ساختار مصوب هیات مدیره بانک سپه را انجام داده است.
مدیرعامل بانک سپه ابراز امیدواری کرد با هماهنگی به عمل آمده مجامع سایر بانک های ادغام شونده طبق برنامه ریزی زمان بندی شده به زودی انجام شود.
 

کلمات کلیدی » بورس | سهام | ایران | بانک | بانک مرکزی | مردم | وزارت | خرداد | اقتصاد |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

همین الان غیرحضوری کد بورسی خود را بگیرید

بیشترین نرخ سود بانک‌ها سال ۹۹ + جدول نرخ سود

ضریب تعدیل سهام چیست؟سامانه الکترونیکی ثبت و صدور مجوزهای سازمان خصوصی سازی به نشانی www.eps.ipo.ir از امروز(یکم مردادماه) آغاز بکار کرد.

تعداد ۶۰۰ میلیون سهم شرکت سرمایه‌گذاری پویا روز چهارشنبه(۴ تیرماه) با نماد معاملاتی "وپویا" در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

آزادسازی سهام عدالت در شهریور ماه _ واگذاری هپکو به وزارت صنعت، معدن و تجارت