اولتیماتوم پلیس به عرضه کنندگان مانتوهای شیشه ای

کد خبر 14057 1399-03-12 19:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت گفت: پلیس با تولید کنندگان و فروشندگان مانتوهای شیشه ای و جلو باز در فضای حقیقی و مجازی به شدت برخورد خواهد کرد.

سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در گفت وگویی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با نزدیک شدن به فصل گرما، پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت جلساتی را با اتحادیه پوشاک و اصناف برگزار کرد و در خصوص تولید و عرضه مانتوهای شیشه ای, جلو باز و بدون دکمه تذکر و هشدار های لازم را ارائه کرد.
وی گفت: پلیس با اصنافی که بخواهند این دسته از البسه را  تولید و عرضه کنند شدیدا برخورد خواهد کرد.
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت تصریح کرد: اتحادیه پوشاک نیز با نصب بنر در پاساژها و مجتمع های مخصوص فروش و عرضه پوشاک در این خصوص اطلاع رسانی کرده و هشدارهای لازم را خطاب به فروشندگان و تولیدکنندگان اعلام و عنوان کرده است که در صورت تخلف واحد مربوطه توسط پلیس  پلمب خواهد شد.
سرهنگ مرادی در پاسخ به دیگر پرسش در خصوص چگونگی نظارت بر فروش مانتوهای شیشه ای و جلوباز در مزون ها و شبکه های مجازی اعلام کرد: تعدادی از واحدهای تولیدی و مزون ها که  در فضای مجازی نسبت به عرضه و فروش مانتوهای جلو باز و شیشه ای  تبلیغ و اقدام می کردند نیز شناسایی شده و برخورد با آنها طی روزهای آتی در دستورکار پلیس است.

کلمات کلیدی » طلا | پایتخت |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :