ارسال پیامک به تاییدشدگان مسکن ملی از امروز

کد خبر 14045 1399-03-12 17:34
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نتایج پالایش متقاضیان مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن به اتمام رسید و از امروز به تدریج نتایج پالایش به تایید شدگان، پیامک می‌شود؛ بنا به گفته وزیر راه و شهرسازی نیمی از ثبت‌نام‌کنندگان ریزش کرده‌اند.

وزارت راه و شهرسازی از اتمام پالایش مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و اعلام کرد: از امروز و به تدریج نتایج پالایش ها به متقاضیان واجد شرایط پیامک می شود و پذیرفته شدگان برای احراز شرایط باید به ادارات کل راه و شهرسازی استان محل سکونت خود مراجعه کنند.
پالایش مسکن ملی در سه مرحله انجام شده و به اتمام رسیده است. هم اکنون آمار تایید شدگان در اختیار استانها قرار دارد.
متقاضیانی که واجد شرایط هستند از امروز و به تدریج به آنها پیامک ارسال می شود. پذیرفته شدگان باید برای احراز شرایط با مدارک و مستندات خود با تعیین وقت قبلی به ادارات کل راه و شهرسازی استان های محل سکونت خود مراجعه کنند.
در این خصوص محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی از ریزش ۵۰ درصدی ثبت نام کنندگان مرحله دوم طرح اقدام ملی خبر داده و گفته است نیمی از کسانی که نام نویسی کردند دارای مسکن شخصی هستند.
به گزارش ایسنا، با شیوع بحران کرونا، متقاضیان مسکن ملی از طریق سامانه به نشانی tem.mrud.ir و یا از طریق پیامک اقدام به ثبت نام کردند که پالایش بیش از یک میلیون متقاضی مرحله دوم انجام شده است. به گفته معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی مجموع ثبت نام کنندگان مرحله اول و دوم طرح اقدام ملی مسکن بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر است.

کلمات کلیدی » کرونا | مسکن | آمار | بحران |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

بازداشت یکی دیگر از مدیران دوره قالیباف!

«پشت‌بام‌خوابی» در تهران شبی ۵۰هزار تومان!

اثر زودهنگام کرونا بر بازار مسکن _ معاملات مسکن متوقف شد _ خانه ارزان می‌شود