ترامپ به من اجازه حرف زدن نداد

کد خبر 14009 1399-03-12 15:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
برادر «جورج فلوید» که در خشونت نژادپرستانه پلیس آمریکا کشته شد، از تماس تلفنی دونالد ترامپ با خودش خبر داد و با دلخوری گفت: «او حتی فرصت حرف زدن به من نداد.»

«فیلونیس فلوید» که برادرش جورج فلوید در خشونت نژادپرستانه افسر پلیس سفیدپوست شهر مینیاپولیس آمریکا کشته شد، از تماس تلفنی رئیس جمهور آمریکا با خودش خبر داد.
 به نوشته «هیل»، او در مصاحبه با شبکه «ام اس ان بی سی» از صحبت های دونالد ترامپ در این گفت و گوی تلفنی ابراز ناخرسندی کرد و گفت که رئیس جمهور آمریکا حتی اجازه صحبت کردن به او نداده است.
 برادر جورج فلوید گفت: «او (ترامپ) حتی فرصت حرف زدن به من نداد. خیلی سخت بود. می خواستم با او صحبت کنم اما او هِی تلاش می کرد که مرا از سر خود وا کند، انگار مثل این بود که او می خواست به من بگوید «نمی خواهم حرفی که تو می خواهی بزنی را گوش کنم».
 وی افزود: «من فقط به او گفتم که خواهان اجرای عدالت (درباره قتل برادرم) هستم و گفتم که باورم نمی شود که در روز روشن آنها (ماموران پلیس) بدون محاکمه و مراعات روند قضایی فردی را اعدام کنند».
 فیلونیس فلوید همچنین از گفت و گوی تلفنی با جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و معاون رئیس جمهور آمریکا در دولت سابق این کشور هم خبر داد.
 به گفته او، «من قبلا هرگز از کسی التماس نکرده بودم اما من از معاون رئیس جمهور (جو) بایدن خواستم و خواهش کردم لطفا لطفا عدالت را درباره برادرم اجرا کند».
 اظهارات برادر جورج فلوید در حالی مطرح شده که اعتراضات سراسری به این قتل نژادپرستانه همچنان ادامه دارد؛ اعتراضاتی که تاکنون بیش از 4100 بازداشتی و 5 کشته بر جا گذاشته و به اعلام حکومت نظامی در چندین شهر آمریکا منجر شده است.

کلمات کلیدی » آمریکا | دونالد ترامپ | دولت | عدالت | پلیس | انتخابات | پول |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

تکذیب بازداشت یا احضار امیر دریادار سیاری

انتشار مستندات حمله سایبری به رژیم صهیونیستی همزمان با ساعت ترور شهید سلیمانی

درباره تصویر جنجالی مجله اکونومیست آیا مجله مشهور انفجار بیروت را پیش بینی کرده بود؟

xتبلیغات نمایندگی پکیج - تعمیر پکیج