رازی که دوست رومینا درباره بهمن خاوری فاش کرد

کد خبر 13919 1399-03-12 10:03
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
پسری که عامل فرار رومینا از خانه و در نهایت خشم پدر وی شده بود، چندین بار رومینا را تهدید به قتل کرده بود.

 چند روز پیش بهمن خاوری، پسری که عامل فرار رومینا از خانه و در نهایت عصبانیت پدر وی شد بازداشت و تحویل مراجع قضایی شد. وی مدعی شده بود رومینا خودش فرار کرده و پدرش مدام وی را تهدید به قتل می کرد، اما دوست صمیمی رومینا پرده از رازی برداشت که می تواند روند بررسی پرونده را تغییر دهد. دوست رومینا گفت: پسری که رومینا را اغفال کرد وی را تهدید به مرگ هم کرده بود.
«مونا محمدی» از دوستان رومینا، نوجوان ۱۴ ساله ای است که به گفته مادرش از کودکی با آن ها رابطه خانوادگی داشته اند. او در گفتگو با فراز گفت: در تاریخ ۵ اردیبهشت با تماس مدیر مدرسه برای کاری با رومینا به مدرسه رفتیم. در مسیر بهمن خاوری، کسی که حالا به عنوان یکی از متهمان و عوامل قتل رومینا در بازداشت به سر می برد، سوار بر موتور جلوی مدرسه پرسه می زد». او می گوید وقتی از رومینا پرسیدم که آن پسر اینجا چه می کند در جواب گفت: «چیزی به تو می گویم، اما به پدرم هرگز نگو!». او در ادامه افزود: «رومینا به من گفت که در اینستاگرام در لایوی شرکت کرده و در آن زمان بهمن همه آن لایو را ضبط کرده است و حالا با آن مرا تهدید می کند». بر اساس اظهارات مونا، رومینا حتی هنگامی که با بهمن صحبت می کرد از جانب وی تهدید می شده است.
او با شنیدن تهدید شدن رومینا توسط بهمن علت اینکه چرا به پدرش نمی گوید را جویا شده و رومینا در جواب گفته بود: «اگر پدرم بشنود خیلی عصبانی خواهد شد و من را می کشد!» مونا که در زمان مرگ دوستش با تماسی خود را به خانه او می رساند و آخرین دیدارشان وقتی است که پیکر بی جانش را به آمبولانس انتقال می دهند، درباره روابط رومینا با پدرش می گوید: «رابطه او با پدرش خوب بود. دوستش داشت، اما رومینا می گفت که خیلی از پدرش می ترسد».
در ادامه مادر مونا محمدی نیز در حالی که مدام می گوید «رومینا را تهدید کردند، رومینا را با تهدید بردند» حرف های دخترش را تصدیق می کند و ادامه می دهد: ما از گذشته خانواده رومینا را می شناختیم. پدر رومینا چنین مردی نبود، مادرش این چنین نبود. اصلا اینطور خانواده ای نبودند. او در تعریف و تمجید از رومینا نیز می گوید: «رومینا هم اصلا دختری نبود که عاشق پسری بشود!»
روایت مونا به عنوان دوست رومینا به ابعاد عجیب ماجرا اضافه می کند و با سخنان بهمن به عنوان پسری ۲۸ ساله که با دختری ۱۵ سال کوچک تر وارد رابطه شده است، در تناقض جدی است، اما نمی توان براحتی از کنار سخنانش گذشت. با نگاهی به گفته های مونا، شاید بتوان گفت صحبت های او صادقانه ترین روایت از زندگی کوتاه رومیناست و رنگ و بوی صحبت های آدم های دیگر دخیل در پرونده را ندارد.

کلمات کلیدی » مهران محمدی | اردیبهشت | پرونده |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

ناپدید شدن نوعروس ۲۰ ساله تهرانی نرگس محمدی را دیده‌اید؟

چوپانی که یک سگ را به جان بچه گراز انداخت و از آن فیلم گرفت ،دستگیر شد

درخواستی از وزیر محترم بهداشت