ناپدید شدن زهرای ۲ ساله در شهرری معما ماند

کد خبر 13865 1399-03-12 01:03
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
9 ماه از ماجرای ناپدید شدن معمایی زهرا حسینی در منطقه قلعه نو شهرری می گذرد و هیچ روزنه امیدی در این پرونده صورت نگرفته و پلیس به درهای بسته رسیده است.

ساعت ۹ شامگاه ۲۵ شهریورماه دختر 2 ساله ای به نام زهرا همراه با خواهرش نفیسه در جلوی در خانه شان در منطقه قلعه نو شهرری در حال بازی بودند، نفیسه وقتی وارد خانه شد متوجه شد خواهر کوچکش همراهش نیست و وقتی از خانه بیرون آمد اثری از خواهرش نبود و پدر و مادر زهرا کوچولو با اطلاع از ناپدید شدن دخترشان سراسیمه از خانه بیرون زدند.
پدر و مادر جوان و همسایه ها همه جا را در کوچه جستجو کردند اما هیچ سرنخی به دست نیامد و پلیس نیز برای پیدا کردن سرنخی از زهرا کوچولو در محل حاضر شد و تصاویر زهرا در فضای مجازی دست به دست پخش می شد تا هر کسی او را دید با پلیس یا خانواده زهرا کوچولو تماس بگیرند.
4 ماه تحقیقات و تجسس ها ادامه داشت و حتی کانال های آب نیز توسط سازمان هلال احمر و آتش نشانی مورد بررسی قرار گرفت اما هیچ ردی از زهرا به دست نیامد و این در حالی بود که خواهر زهرا تنها 30 ثانیه از خواهر کوچکش غافلگیر شده بود.
دوربین مداربسته آژانس یک صحنه را نشان می داد که احتمال می رفت این دختربچه ربوده شده باشد اما رییس پلیس آگاهی تهران اعلام کرد که در فیلم مشاهده شد که زهرا حسینی خودش از خانه خارج می شود و هیچ کودک ربایی صورت نگرفته است.
تحقیقات ادامه داشت اما هیچ ردی به دست نیامد و هیچ مظنونی در کار نبود و پلیس 3 فرضیه پلیسی را در تحقیقا خود گذاشت و هر روز امیدها کم رنگ تر شد و این در حالی است که پلیس می گوید تحقیقات ادامه دارد و پرونده مختومه نشده است اما اینکه چه اتفاقی برای زهرا کوچولو افتاده یک معمای حل نشدنی تا به امروز است.9 ماه چشم انتظاری
پدر زهرا حسینی در خصوص سردرگمی در پرونده دخترش گفت: هنوز هیچ خبری نشده و پلیس هم می گوید تحقیقات ادامه دارد و این در حالی است که با گذشت 9 ماه از ماجرای ناپدید شدن دخترم هنوز هیچ سرنخی به دست نیامده است.
وی افزود: خودم که ام اس دارم و بعد از ناپدید شدن زهرا شرایط روحی خودم و همسرم به هم ریخته و یک روز آرام نداریم و هر لحظه چشم به در دوختیم تا خبری از دخترم شود.
این پدر نگران عنوان کرد: در این مدت تلفن های زیادی به ما می شود که اکثر آنها تنها برای ایجاد مزاحمت یا کلاهبرداری است و هیچ تماس امیدوار کننده ای با ما گرفته نشده و از مردم می خواهم به ما کمک کنند نه اینکه با مزاحمت ها و امیدهای دورغین شان زندگی مان را بدتر کنند.
پدر زهرا حسینی گفت: هنوز هیچ روزنه امیدی به دست نیامده و تنها موضوعی که ما را بیشتر از همه چیز آزار و می دهد این است که نمی دانیم چه اتفاقی برای زهرا کوچولو افتاده و سوالاتی که بدون جواب مانده است.
 پلیس در این پرونده فرضیه های زیادی را ارائه کرده است اما هیچ یک از آنها به نتیجه ای نرسیده بعد از 9 ماه فقط پرونده را مختومه اعلام نکردند و هیچ اتفاق یا اطلاعات جدیدی از سرنوشت معمایی زهرا حسینی به دست نیامده است.

کلمات کلیدی » طلا | کلاهبرداری | تهران | مردم | پلیس | مجازی | پرونده |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

ناپدید شدن نوعروس ۲۰ ساله تهرانی نرگس محمدی را دیده‌اید؟

چوپانی که یک سگ را به جان بچه گراز انداخت و از آن فیلم گرفت ،دستگیر شد

درخواستی از وزیر محترم بهداشت