صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

نجف اشرف مهیای شب های قدر و سالروز شهادت امام علی (ع)

کد خبر 118321 1400-02-11 21:25
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
هزاران مسلمان در میان اقدامات شدید امنیتی و بهداشتی که بر اقدامات پیشگیرانه متمرکز خواهد بود، برای بزرگداشت شب های قدر و سالروز شهادت امام علی علیه السلام در استان نجف اشرف آماده می شوند.
نجف اشرف مهیای شب های قدر و سالروز شهادت امام علی (ع)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الصباح، هزاران مسلمان در میان اقدامات شدید امنیتی و بهداشتی که بر اقدامات پیشگیرانه متمرکز خواهد بود، برای بزرگداشت شب های قدر و  سالروز شهادت امام علی علیه السلام در استان نجف اشرف آماده می شوند.
تولیت آستان قدس علوی تمامی بخش های خود را برای ارائه خدمات به زائران در طول شب های قدر و مراسم سالروز شهادت امیرالمومنین علی بن ابی طالب (ع) که مصادف با شب بیستم تا بیست و یکم رمضان است، به حالت آماده باش درآورده است.
«فائق الشمری» عضو تولیت آستان قدس علوی و مسئول اطلاع رسانی این تولیت به الصباح گفت: بخش امور خدماتی اقدام به آماده سازی اماکن اضافی برای استقبال از زائران کرده است زیرا انتظار می رود زیارت امسال نیز همانند همه سالها میلیونی باشد.
الشمری افزود: بخش امور حفظ نظم نیز در حال پیگیری تردد زائران و سازماندهی ورود آنها به صحن حیدری است تا از وقوع هرگونه ازدحام جلوگیری کند و باعث حفظ فاصله اجتماعی میان آنها شود.
این مقام مسئول در آستان قدس علوی خاطرنشان کرد: مهمانسرای آستان مقدس نیز همانند هرساله اقدام به توزیع وعده های افطاری و سحری بین زائران می کند و از همان آغاز ماه مبارک رمضان از طریق سفره های خیر، اقدام به تهیه وعده های افطاری و سحری بین زائران کرده است.
وی از اقدامات انجام شده با توجه به شرایط کرونایی هم سخن گفت.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید