صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

هدف شرکت‌کنندگان در نشست وین تکمیل مذاکرات تا حدود ۳ هفته آینده است

کد خبر 118305 1400-02-11 20:20
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین پس از اتمام رایزنی های امروز در این شهر اعلام کرد: هدف شرکت‌کنندگان در نشست وین تکمیل مذاکرات تا حدود ۳ هفته آینده است.
هدف شرکت‌کنندگان در نشست وین تکمیل مذاکرات تا حدود ۳ هفته آینده است

به گزارش خبرگزاری مهر، «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین امروز شنبه در پیامی توییتری اعلام کرد: مذاکرات وین درباره بازگشت به برجام در چه مرحله ای قرار دارد؟ هنوز زود است بخواهیم هیجان زده بشویم؛ اما دلایلی برای خوش بینی مضاعف همراه با احتیاط وجود دارد.
نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در این باره نوشت: ضرب الاجلی در این باره وجود ندارد؛ اما هدف شرکت‌کنندگان تکمیل موفقیت آمیز مذاکرات ظرف مدت حدود ۳ هفته است. اینکه ایا این موضوع واقع گرایانه است، خواهیم دید.
ادامه دارد ...

کلمات کلیدی » روسیه |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


عراقچی: تقریبا تمامی اسناد توافق آماده است برای تصمیم‌گیری به پایتخت‌ها برمی‌گردیم
رئیس تیم مذاکره کننده ایران اظهار کرد: بعد از نشست امروز کمیسیون مشترک برجام چند روزی مذاکرات را متوقف می کنیم تا هیات‌های مذاکره کننده به پایتخت‌هایشان مراجعه کنند، نه فقط برای مشورت‌های بیشتر، بلکه برای تصمیم گیری.

رییس‌جمهور منتخب فردا نخستین کنفرانس خبری خود را برگزار می‌کند
اولین نشست خبری حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم ایران فردا دوشنبه با حضور خبرنگاران برگزار می‌شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید