صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

شهادت دومین مدافع سلامت سازمان پسماند در پی ابتلا به کرونا

کد خبر 118282 1400-02-11 19:17
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دومین شهید مدافع سلامت سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران که در مجتمع پردازش زباله آراد کوه مشغول به کار بود، به دلیل ابتلا به کرونا جان باخت.
شهادت دومین مدافع سلامت سازمان پسماند در پی ابتلا به کرونا

به گزارش خبرگزاری مهر، منصور ساری اصلانی که به عنوان نماینده واحد خدمات در مجتمع آرادکوه مشغول به فعالیت بود، به دلیل ابتلاء به کرونا درگذشت. وی پس از رضا حصاری از نیروهای جمع‌آوری پسماندهای عفونی و بیمارستانی، دومین شهید مدافع سلامت سازمان مدیریت پسماند محسوب می‌شود.
نیروهای سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به ویژه کارکنان بخش‌های زباله‌های بیمارستانی و مرکز پردازش و دفع آرادکوه از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا به صورت شبانه روزی تلاش کردند تا در مهار ویروس به شهروندان کمک کنند.
روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند اعلام کرد؛ امیدواریم با توجه ویژه مسئولان به واکسیناسیون این گروه، دیگر شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم. سازمان مدیریت پسماند ضمن ابراز تأسف و تأثر از این اتفاق ناگوار، برای آن مرحوم علو درجات و برای خانواده گرانقدر ساری اصلانی صبر و سلامتی مسئلت دارد.

کلمات کلیدی » ویروس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ترخیص کالاهای تخصصی بیمارستانی پس از پنج سال از گمرک
مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی بین‌المللی تامین‌اجتماعی از ترخیص چندین کالای کمیاب بیمارستانی که در سال‌های گذشته توسط این شرکت خریداری شده بود، خبر داد.

سرپرست حجاج ایرانی: ایران امسال حاجی ندارد
سرپرست حجاج ایرانی از محدودیت اعمال شده برای حضور زائران خارجی در حج ۱۴۰۰ انتقاد کرد و گفت: عربستان می‌توانست با برنامه‌ریزی و پیش‌بینی‌های لازم این مشکل را برطرف کند.

زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸ اعلام شد
رئیس بنیاد شهید در دیدار با تعدادی از جانبازان، موضوع پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح کرد.

اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه ۲۳ خرداد در دیدار صمیمی با تعدادی از جانبازان، موضوع پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید