صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

زمینه آغاز انتفاضه جدید در مناطق اشغالی فلسطین فراهم شده است

کد خبر 118274 1400-02-11 19:00
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نخست وزیر سابق رژیم اشغالگر قدس در اظهاراتی در انتقاد از عملکرد «بنیامین نتانیاهو» گفت: زمینه آغاز انتفاضه جدید در مناطق اشغالی فلسطین فراهم شده است.
زمینه آغاز انتفاضه جدید در مناطق اشغالی فلسطین فراهم شده است

به گزارش خبرگزاری مهر، «ایهود اولمرت» نخست وزیر سابق رژیم اشغالگر قدس در اظهاراتی با انتقاد از عملکرد «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر فعلی این رژیم درباره احتمال آغاز انتفاضه جدید در فلسطین اشغالی هشدار داد.
نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی در این باره گفت که عوامل جدیدی ایجاد شده است که زمینه آغاز انتفاضه جدید در مناطق اشغالی فلسطین را فراهم می کند.
«ایهود اولمرت» در این باره ادامه داد: حوادث اخیر در شهر قدس، نشانه آن است که اوضاع در آستانه فروپاشی قرار دارد و ممکن است هر لحظه نیز تشدید شود.
نظامیان رژیم صهیونیستی همچنان به اقدامات خصمانه خود در اراضی اشغالی و علیه مقدسات فلسطینیان ادامه می‌دهند.
بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی طی بامداد امروز شنبه صحن‌های مسجدالاقصی را به طور وحشیان ای مورد هجوم قرار دادند. صهیونیست‌ها پس از یورش به مسجدالاقصی با فلسطینیان نیز درگیر شدند.
این در حالی است که طی هفته‌های اخیر سلسله تعرض‌های شهرک‌نشینان رژیم صهیونیستی به صحن‌های مسجدالاقصی نیز بیش از گذشته تشدید شده است.
علیرغم اعتراضات گسترده گروه‌های مختلف فلسطینی به تداوم اقدامات هتاکانه علیه مسجدالاقصی، جامعه جهانی هیچ اقدامی در راستای متوقف ساختن این اقدامات صورت نمی‌دهد.
تعرض به مسجد الاقصی در راستای فرایند یهودی سازی رژیم صهیونیستی و تلاش برای تغییر بافت اسلامی مسجد الاقصی و نیز اجبار ساکنان قدس به ترک این مکان مقدس انجام می‌گیرد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید