صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

وزیر بهداشت هلند از ادامه محدودیت های کرونایی خبر داد

کد خبر 118272 1400-02-11 18:44
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
در پی افزایش بی سابقه تعداد مبتلایان به کرونا در هلند، وزیر بهداشت این کشور از ادامخ محدودیت های کرونایی تا تاریخ نوزدهم ماه مه میلادی خبر داد.
وزیر بهداشت هلند از ادامه محدودیت های کرونایی خبر داد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دولت هلند در پی افزایش تعداد بیماران کرونایی و پر شدن بیمارستان‌های این کشور از بیماران بستری ناشی از بیماری کرونا، از ادامه محدودیت‌های سختگیرانه کرونایی تا تاریخ ۱۹ ماه مه خبر داد.
بر اساس این گزارش، وزیر بهداشت هلند در پیامی توئیتری اعلام کرد: ما در حال گذران نقطه اوج موج سوم کرونا هستیم. اما کاهش میزان عفونت هنوز به اندازه کافی (برای برداشتن محدودیت‌های کرونایی) قابل توجه نیست.
لازم به ذکر است دولت هلند هفته گذشته در حال کاهش میزان محدودیت‌های کرونایی در این کشور بود که به عنوان مثال می‌توان به برداشته شدن محدودیت فعالیت شبانه کافه‌ها و رستوران‌ها اشاره کرد که از نیمه ماه اکتبر سال گذشته میلادی تنها مجاز به پذیرفتن تعداد کمی از مشتریان تا ساعت ۶ عصر بودند.
همچنین دولت هلند قرار بود تا تاریخ ۱۱ ماه مه نسبت به بازگشایی آهسته پارک‌ها، سالن‌های ورزشی و موزه‌ها اقدام نماید که اکنون وزیر بهداشت این کشور از ادامه محدودیت‌ها تا یک هفته دیگر خبر داده است.
میزان مبتلایان به بیماری کرونا طی هفته‌های اخیر در هلند رشد بسیار چشمگیری داشته و به بالاترین میزان طی یک سال اخیر رسیده است.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید