صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

گروه جهادی ایران سربلند خلاء تشکیلاتی ‌اقوام و مذاهب ‌را پوشش می‌دهد‌

کد خبر 118248 1400-02-11 17:31
زمان تقریبی مطالعه 5دقیقه
رئیس شورای راهبردی گروه جهادی ایران سربلند گفت: علاج دردهای مزمن کشور در حضور پرشور انتخابات ‌است.
گروه جهادی ایران سربلند خلاء تشکیلاتی ‌اقوام و مذاهب ‌را پوشش می‌دهد‌


رئیس شورای راهبردی گروه جهادی ایران سربلند با بیان اینکه گروه جهادی ایران سربلند خلاء تشکیلاتی اقوام و مذاهب را پوشش می دهد ، گفت: اجازه نخواهیم داد رمز جاودانگی و ماندگاری ملت ایران در هیاهوی نیرنگ و خدعه شیاطین بزرگ و کوچک داخلی و خارجی به عرصه فراموشی سپرده شود.
محمد مهدی غفاری با بیان اینکه امروز و پس از گذشت چهل سال، نهال انقلاب با خون شهیدان آبیاری و به درختی تناور بدل گشته است، اظهار داشت: امروز ریشه و شاخه های انقلاب اسلامی ایران تا اقصی نقاط جهان از مدیترانه تا قلب افریقا و جنوب آمریکا کشیده شده و تندباد حوادث و بلایای مستکبران بر توانش افزوده و گردنه های پرپیچ و خم و هولناک روزگار را با حضور ملت در صحنه گذرانده و دل آزادگان جهان را فوج فوج به سمت خود جذب کرده و نصر و فتح الهی را نزدیکتر ساخته است.
وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی براینکه "سیاست دشمنان اسلام و مسلمین بر تفرقه قرار گرفته است؛ می خواهند بین مسلمان ها ایجاد اختلاف کنند"، افزود:  انقلاب کبیر ایران اسلامی در شرایطی وارد دهه پنجم خود می شود که دوران جدیدی را پیش روی دارد؛ دهه ای که فصل شکوفاشدن، به بار نشستن، سرآغاز تحول عظیم ایران اسلامی است که در سایه اسلام ناب محمدی (ص) و مشارکت یکپارچه مردمی فصل نوینی از تمدن پویای ایرانی اسلامی را رقم خواهد زد.
رئیس شورای راهبردی گروه جهادی ایران  سربلند با بیان اینکه از نخستین چله پرشکوه انقلاب اسلامی با پیروزی های فراوان عبو ر کردیم و میلیون ها ایرانی عاشق، گام در گام دوم انقلاب خود نهادند، تصریح کرد: در آغاز دهه پنجم و چهل سال دوم انقلاب، نباید فراموش کنیم که سردمداران شیطان بزرگ در خفا و علن وعده ی پایان انقلاب تا قبل از این ایام را داده بودند.
وی با بیان اینکه کشور برای بهتر اداره شدن نیازمند تفکر مهندسی است؛ نگاهی که با تجزیه و تحلیل مسائل مختلف، دنبال راه حل است و برای آنها مسئله ای به بن بست نخواهد انجامید، تصریح کرد: امروز جوانان ایران اسلامی، در بسیاری از زمینه ها سرآمد دیگران هستند.
غفاری با بیان اینکه امروز ایران سر بلند، بازیگری بزرگ در تمامی معادلات سیاسی منطقه است، ادامه داد:  اما در کنار همه پیشرفت ها و دستاوردهای بزرگ، در طی این 40 سال، ضعف هایی هم وجود داشته و دارد که باید در دهه پنجم انقلاب، حتماً آن ها را برطرف کرد.
وی با اشاره به مکتب و الگوی جهادی تمدن ساز شهید سلیمانی گفت: اصول حاکم بر مکتب سلیمانی دشمن شناسی و اقدام به موقع علیه دشمنان، التزام عملی و قلبی به تدابیر رهبری است. در مکتب سلیمانی، مردمداری و مردمیاری و خدمت به عموم انسانها از هر ملت و آیینی حتی انسان های غیر مذهبی دارای یک اصل است، این جزو مکتب سلیمانی و اسلام ناب است.
وی با بیان اینکه امروز به سرداران و سربازان از خود گذشته در میدان جنگ اقتصادی نیاز داریم، اضافه کرد: نباید چشمانمان به آن سوی مرزها باشد بلکه باید برتوان داخلی تکیه کنیم چرا دشمن هیچگاه قابل اعتماد نیست و فقط آنچه در درون داریم قابل اعتماد و اتکا ست.
غفاری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه با پایان یافتن جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ۸ ساله و متعاقب آن آغاز دوران سازندگی شرایط نوینی بر فضای سیاسی کشور حاکم شد، گفت: احزاب، دسته ها و گروه های سیاسی خواه با پیشینه و خواه تازه تاسیس یافته با اشعار و ایده های جدید قدم در عرصه سیاسی کشور نهادند در این میان خلاء تشکیلاتی که بتواند مجموعه ای از نیروهای مومن و پایبند به آرمان های انقلاب اسلامی و مردم و اقوام و مذاهب را پوشش دهد همواره احساس می شد.
وی ادامه داد: در همان سال ها با اتکاء به خدا و دلگرمی مردم بزرگ و فهیم ایران گروه جهادی ایران سربلند بنیان گذاری شد تا با هم نفس، هم قسم و هم گام شدن با مردم ایران اسلامی اجازه آن را ندهند که رمز جاودانگی و ماندگاری ملت کهن و تاریخی ساز ایران در هیاهوی نیرنگ و خدعه شیاطین بزرگ و کوچک داخلی و خارجی محو گردد و به عرصه فراموشی سپرده شود.
غفاری با تشریح سیاست ها و اهدف گروه جهادی ایران سربلند در دو دهه گذشته خاطرنشان کرد: "گروه جهادی ایران سربلند " با حضور جمعی از مدیران دولت های گذشته، نمایندگان ادوار و فعلی مجلس شورای اسلامی، حقوقدانان و سیاسیون، بازاریان، اقوام مختلف، ورزشکاران و ... تشکیل شد تا در گام دوم انقلاب حرکت های جدی تری برای پیش روندگی انقلاب اسلامی به سمت ایران سربلند صورت گیرد.
رئیس شورای راهبردی گروه جهادی ایران  سربلند با برشمردن نقش ارزشمند اقوام  و مذاهب ایرانی تصریح کرد: باید در همه احوال صادقانه درکنار آنها و آنها را سهیم درقوام ودوام ایران بزرگ بدانیم. در باور من اقوام ومذاهب ایرانی می توانند در توسعه و پیشرفت ایران به صورت یکسان نقش ایفا کنند و استعدادهای درخشان آنها باید در بدنه مدیریت کشور وارد شوند.
غفاری با بیان اینکه برگزاری پرشور انتخابات و حضور همگانی مردم در پای صندوق های رأی، تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود، اظهار داشت: علاج دردهای مزمن کشور در حضور پرشور انتخابات و حضور عمومی مردم و انتخاب اصلح و مناسب در انتخابات ریاست جمهوری است و همانطور که بارها و بارها مردم در بزنگاه های مختلف حمایت قاطعانه خود را از کشور و نظام اعلام کرده و در این انتخابات نیز مهر تاییدی بر نظام اسلامی خواهند زد
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید