صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

تحرکات ایذایی منافقین علیه تیم مذاکره کننده ایران

کد خبر 118155 1400-02-11 14:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
همزمان با از سرگیری دور جدید کمیسیون مشترک، شماری از اعضای سازمان منافقین با ناسزاگویی علیه هیئت ایرانی و توزیع متن در بین عابران، خواستار ادامه تحریم های ظالمانه علیه مردم ایران هستند.
تحرکات ایذایی منافقین علیه تیم مذاکره کننده ایران

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با از سرگیری دور جدید نشست های کمیسیون مشترک برجام، در حالی که رایزنی های فشرده بین هیئت نمایندگی جمهوری اسلامی ایران و طرف های برجام برای تفاهم بر سر احیای کامل برجام و رفع تحریم های ظالمانه  علیه کشورمان ادامه دارد، جمع معدودی از عناصر وابسته به گروهک منافقین و یا سلطنت طلب که از چندین روز قبل اقدام به برپایی چادری در مقابل درب ورودی هتل محل برگزاری مذاکرات کرده بودند، اقدام به تحرکات ایذایی خود از طریق فحاشی علیه اعضای تیم مذاکره کننده ایرانی کردند.
این افراد با ناسزاگویی علیه تیم مذاکره کننده و توزیع یادداشت بین عابران خواستار توقف مذاکرات و لغو کامل برجام از سوی کشورهای اروپایی شدند.
تعداد این افراد که کمتر از ۱۰ نفر است، به نحو کاملا محسوس توسط یکی از عناصر وابسته به شبکه ایران اینترنشنال هماهنگ می شوند.
استفاده از بلندگوهای قوی تعبیه شده در پیاده روی مقابل هتل محل مذاکرات، باعث سلب آسایش ساختمان های اطراف و عابران شده که حتی باعث درگیری یکی از این افراد با پلیس نیز شد.
لازم به ذکر است، پلیس اتریش، مسئولیت حفاظت کامل از محل مذاکره و هیات های مذاکره کننده را به عهده دارد و اجازه نزدیک شدن این افراد را نمی دهد.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید