صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

دولت جوان حزب‌اللهی لزوما باید خستگی‌ناپذیر و مردمی باشد

کد خبر 118146 1400-02-11 13:54
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نایب رئیس مجلس گفت: دولت آینده باید دولتی جوان و انقلابی باشد تا بتوانیم به یک تحول عظیم در عرصه‌ مدیریت کشور برسیم.
دولت جوان حزب‌اللهی لزوما باید خستگی‌ناپذیر و مردمی باشد

به گزارش خبرگزاری مهر، سلسله نشست‌های تبیین گفتمان دولت جوان حزب اللهی به همت بسیج دانشجویی استان قم و با حضور سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
قاضی‌زاده هاشمی در این نشست طی سخنانی درباره برنامه‌های انتخاباتی خود گفت: برای رسیدن به آرمان‌های انقلاب باید مسیر را تغییر داد و ما به انقلابی جدید نیاز داریم، انقلاب در عملکردها، رویه‌ها و رویکردها تا به تحول عظیم در عرصه‌ی مدیریت امور کشور برسیم.
وی خاطر نشان کرد: دولت جمهوری اسلامی، دولت ملت اسلام است و دولت جوان باید حزب اللهی باشد و منظور از جوانی، دین گرایی راستین است و به همین سبب رهبر معظم انقلاب، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را سرمشقی بی نظیر در این امر برگزیده‌اند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: خصلت مدیر موفق مردم طلبی و خستگی ناپذیری در راه خدمت به مملکت و مردم است و چه بسا جوانی در دولت باشد اما واپسگرایی اش از سنت گراها بیشتر باشد و با شیوه‌ مدیریتی ناکارآمدی در جهت نابسامانی امور گام بردارد و اصل جوان بودن در این مطلب نهفته است.
قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: در مورد موضوع سربازی نیز گفتگوهای مفید به فایده‌ای داشتیم البته این موضوع جدیدی نیست و ما با دوستان در ستاد کل نیروهای مسلح برنامه داشتیم و نیاز به همکاری مدون همکاران مان در این زمینه داریم و دولت ما ان‌شاالله این اقدامات را عملی خواهد کرد.
وی همچنین خاطر نشان کرد: برای به سامان شدن امور در همه زمینه‌ها از جمله شرایط اقتصادی پیش رو نیاز به برنامه‌ کارآمد داریم و افراد کارآزموده با طرح و نقشه کارا را در عرصه‌ی مدیریت درست به کار خواهیم کرد و از آوردن مدیران بی تدبیر به شدت جلوگیری می‌کنیم.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید