صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

دولت جوان حزب‌اللهی لزوما باید خستگی‌ناپذیر و مردمی باشد

کد خبر 118146 1400-02-11 13:54
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نایب رئیس مجلس گفت: دولت آینده باید دولتی جوان و انقلابی باشد تا بتوانیم به یک تحول عظیم در عرصه‌ مدیریت کشور برسیم.
دولت جوان حزب‌اللهی لزوما باید خستگی‌ناپذیر و مردمی باشد

به گزارش خبرگزاری مهر، سلسله نشست‌های تبیین گفتمان دولت جوان حزب اللهی به همت بسیج دانشجویی استان قم و با حضور سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
قاضی‌زاده هاشمی در این نشست طی سخنانی درباره برنامه‌های انتخاباتی خود گفت: برای رسیدن به آرمان‌های انقلاب باید مسیر را تغییر داد و ما به انقلابی جدید نیاز داریم، انقلاب در عملکردها، رویه‌ها و رویکردها تا به تحول عظیم در عرصه‌ی مدیریت امور کشور برسیم.
وی خاطر نشان کرد: دولت جمهوری اسلامی، دولت ملت اسلام است و دولت جوان باید حزب اللهی باشد و منظور از جوانی، دین گرایی راستین است و به همین سبب رهبر معظم انقلاب، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را سرمشقی بی نظیر در این امر برگزیده‌اند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: خصلت مدیر موفق مردم طلبی و خستگی ناپذیری در راه خدمت به مملکت و مردم است و چه بسا جوانی در دولت باشد اما واپسگرایی اش از سنت گراها بیشتر باشد و با شیوه‌ مدیریتی ناکارآمدی در جهت نابسامانی امور گام بردارد و اصل جوان بودن در این مطلب نهفته است.
قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: در مورد موضوع سربازی نیز گفتگوهای مفید به فایده‌ای داشتیم البته این موضوع جدیدی نیست و ما با دوستان در ستاد کل نیروهای مسلح برنامه داشتیم و نیاز به همکاری مدون همکاران مان در این زمینه داریم و دولت ما ان‌شاالله این اقدامات را عملی خواهد کرد.
وی همچنین خاطر نشان کرد: برای به سامان شدن امور در همه زمینه‌ها از جمله شرایط اقتصادی پیش رو نیاز به برنامه‌ کارآمد داریم و افراد کارآزموده با طرح و نقشه کارا را در عرصه‌ی مدیریت درست به کار خواهیم کرد و از آوردن مدیران بی تدبیر به شدت جلوگیری می‌کنیم.

کلمات کلیدی » قم | مجلس | دولت | مردم | اقتصاد | انقلاب | انتخابات |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


رئیس‌جمهور قزاقستان در پیام به رئیسی: ایران از شرکای قابل اعتماد ما در جهان اسلام است
رئیس جمهور قزاقستان در پیام تبریک خود به ابراهیم رئیسی تاکید کرد: ایران از شرکای قابل اعتماد ما در جهان اسلام است.

تکذیب فیلم درگیری نیروهای امنیتی با جوانان باغملک ویدئو
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان فیلم درگیری نیروهای امنیتی با جوانان باغملک را تکذیب کرد.

عراقچی: تقریبا تمامی اسناد توافق آماده است برای تصمیم‌گیری به پایتخت‌ها برمی‌گردیم
رئیس تیم مذاکره کننده ایران اظهار کرد: بعد از نشست امروز کمیسیون مشترک برجام چند روزی مذاکرات را متوقف می کنیم تا هیات‌های مذاکره کننده به پایتخت‌هایشان مراجعه کنند، نه فقط برای مشورت‌های بیشتر، بلکه برای تصمیم گیری.

رییس‌جمهور منتخب فردا نخستین کنفرانس خبری خود را برگزار می‌کند
اولین نشست خبری حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم ایران فردا دوشنبه با حضور خبرنگاران برگزار می‌شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید