صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

آسمان ۱۶ استان در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب بارانی است

کد خبر 118145 1400-02-11 13:45
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
امروز در ۱۶ استان رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید به‌ ویژه طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب پیش‌بینی می‌شود و فردا سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشور فعال خواهد بود.
آسمان ۱۶ استان در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب بارانی است

به گزارش خبرگزاری مهر، امروز در برخی مناطق استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، غرب اصفهان، فارس، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران و دامنه‌های البرز واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید به‌ویژه طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب پیش‌بینی می‌شود.
طی این مدت در دامنه‌های زاگرس بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت دور از انتظار نیست، شدت بارش در شمال غرب و برخی از مناطق کرمان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی خواهد بود.
فردا سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشور به‌جز بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب فعال خواهد بود و طی روز دوشنبه به‌جز جنوب سیستان و بلوچستان، ایلام، کرمانشاه و غرب خوزستان در سایر مناطق کشور بارش ادامه خواهد داشت.
روز سه‌شنبه در شمال شرق، شرق، دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز کشور بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید