صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

حمایت از ۷ هزار گروه جهادی/اجرای ۵۹۶ پروژه محرومیت‌زدایی

کد خبر 118144 1400-02-11 13:44
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیر عامل بنیاد احسان، از حمایت از ۷ هزار گروه جهادی و مردمی و اجرای ۵۹۶ پروژه محرومیت‌زدایی در کشور خبر داد.
حمایت از ۷ هزار گروه جهادی/اجرای ۵۹۶ پروژه محرومیت‌زدایی

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید سلیمانی، گفت: تاکنون ۵۹۶ پروژه محرومیت‌زدایی در سراسر کشور را با حمایت از گروه‌های جهادی و تشکل‌های اجتماعی اجرا کرده‌ایم.
وی ادامه داد: بنیاد احسان در چهار زمینه آبرسانی، ارتقای فرهنگی، خدمات پزشکی و ساخت یا بازسازی منازل مسکونی در مناطق محروم، مسئله پیشرفت را دنبال کرده است.
مدیرعامل بنیاد احسان با بیان اهمیت حمایت از گروه‌های مردمی گفت: در سامانه دنیای احسان، بیش از ۱۶ هزار گروه و نهاد مردمی ثبت نام کرده‌اند که بنیاد احسان بنا به ظرفیت‌های آن‌ها با ۷ هزار مورد به طور مستمر در حال همکاری است. حمایت‌های بنیاد از این گروه‌ها در قالب توزیع اقلام و بسته‌های معیشتی غذایی و پروتئینی، بسته‌های بهداشتی و تجهیزات خدمات درمانی، جهیزیه و بسته‌های نوشت‌افزار مشق احسان و همچنین حمایت‌های مالی برای اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی و پیشرفت است.
سلیمانی با اشاره به ارزش ریالی حمایت‌های بنیاد احسان از این گروه‌ها افزود: تا کنون برای اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی با بررسی طرح‌های ارائه شده از طرف گروه‌های مردمی و تصویب و اجرای آن‌ها، ۸۹ میلیارد ریال اختصاص داده شده و در سال جاری نیز حمایت از پروژه‌های محرومیت‌زدایی توسط حرکت‌های جهادی ادامه خواهد یافت.
بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام تاکنون ۱۳۱ پروژه آبرسانی، ۱۵۶ پروژه ارتقای فرهنگی، ۱۵۳ پروژه پزشکی و خدمات درمانی و ۱۵۶ پروژه ساخت یا بازسازی منازل در مناطق محروم کشور را اجرایی کرده است.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید