صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

انهدام گروه معاند هبوط ایران ‌در ‌آذربایجان شرقی اطلاعات سپاه سرکردگان‌گروه ‌را بازداشت کرد

کد خبر 118085 1400-02-11 12:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سازمان اطلاعات سپاه عاشورای آذربایجان شرقی از متلاشی شدن گروه معاند "هبوط ایران" توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) در آذربایجان شرقی خبر داد.
انهدام گروه معاند هبوط ایران ‌در ‌آذربایجان شرقی اطلاعات سپاه سرکردگان‌گروه ‌را بازداشت کرد


براساس اطلاعیه سازمان اطلاعات سپاه عاشورای آذربایجان شرقی، "هبوط ایران" گروهی است که از دی ماه 96 اعلام موجودیت کرد تا بتواند با استفاده از ظرفیت گروه های مختلف برانداز و موج سواری بر روی مشکلات صنفی و معیشتی مردم، به زعم خود، براندازی در ایران را محقق کند.
سلطنت طلبان، اصلی ترین حامی این گروه بودند که با تکیه بر دولت های غربی و عربستان برنامه های خود را در ایران اجرایی می کردند.
در این اطلاعیه آمده است که یکی از ترفندهای رسانه ای این جریان استفاده از فریب خوردگان و عناصر داخل کشور برای فعالیت در شبکه های اجتماعی بود که این افراد با شکل و شمایل مختلف به خصوص در لباس نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران جلوی دوربین حاضر می شدند و خود را یک نظامی جدا شده معرفی کرده و با قرائت بیانیه ها و فراخوان ها مردم را به شورش خیابانی دعوت می کردند.
از دیگر اقدامات این گروه، جعل خبر برای ناراضی کردن مردم و استفاده از ضعف های مدیریت اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بود تا با موج سواری بر آنها، اهداف خود را دنبال کنند.
پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه با عملیاتی پیچیده، سرکردگان این گروه معاند را در آذربایجان شرقی شناسایی و متلاشی کردند و ضربه نهایی را وارد کردند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید