صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

برخورد قانونی با مدیران متخلف در حوزه واگذاری کارخانه ها

کد خبر 118049 1400-02-11 11:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون قضایی دادستان کل کشور اظهار کرد: در حوزه تخلفات کارخانه‌ها چند نفر دستگیر شدند و در بحث واگذاری‌ها با مواردی از فعل و ترک فعل‌ها برخورد کرده‌ایم که ممکن است محصول تبانی یا امضای طلایی باشد.
برخورد قانونی با مدیران متخلف در حوزه واگذاری کارخانه ها


سعید عمرانی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و سوء مدیریت ها باعث شده بود نهاده ها به دست مرغدار نرسد، گفت: سازمان بازرسی کل کشور در حوزه مرغ لاین ورود پیدا کرده و جلسات خوبی هم در این زمینه برگزار شده است.
عمرانی ادامه داد: اتفاقاتی که در حوزه مرغ رخ داد، زیبنده کشور نبود و شاید دلیل آن برخی سوءنیت ها بود و اکنون این موضوع به سمتی می رود که وارد کانال قانونی خود شود.
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: اولویت اول ما، کارخانه هایی است که می خواهند تعطیل شوند، امیدواریم شاهد تعطیلی هیچ کارخانه ای نباشیم.
وی افزود: کارخانه ارج به زودی با ۴ محصول خوب و با جدیدترین فناوری روز آغاز به کار خواهد کرد و مقدمات آن در حال اجرا است.
عمرانی تصریح کرد: مقدمات راه اندازی کارخانه رشت الکتریک و صنایع پوشش ایران نیز در حال فراهم شدن است.
وی گفت: کارخانه ارج با ۴ محصول خوب و با آخرین تکنولوژی روز شروع به کار خواهد کرد و مقدمات آن در حال اجراست. مقدمات به راه انداختن کارخانه رشت الکتریک و صنایع پوشش ایران نیز در حال فراهم شدن است.
معاون قضایی دادستان کل کشور تصریح کرد: در ارتباط با هپکو با وجود اینکه یکسالی است به دولت مسترد شده است هنوز شاهد کاستی ها هستیم.
عمرانی گفت: پیگیر حقوق کارگران به لحاظ مادی و معنوی هستیم، بعضی کارخانه ها نیاز به اورهال و تامین مالی و سرمایه در گردش دارند که تا رسیدن به مقصود و نتیجه کاری پیگیر آن ها هستیم.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » هپکو |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ترخیص کالاهای تخصصی بیمارستانی پس از پنج سال از گمرک
مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی بین‌المللی تامین‌اجتماعی از ترخیص چندین کالای کمیاب بیمارستانی که در سال‌های گذشته توسط این شرکت خریداری شده بود، خبر داد.

سرپرست حجاج ایرانی: ایران امسال حاجی ندارد
سرپرست حجاج ایرانی از محدودیت اعمال شده برای حضور زائران خارجی در حج ۱۴۰۰ انتقاد کرد و گفت: عربستان می‌توانست با برنامه‌ریزی و پیش‌بینی‌های لازم این مشکل را برطرف کند.

زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸ اعلام شد
رئیس بنیاد شهید در دیدار با تعدادی از جانبازان، موضوع پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح کرد.

اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه ۲۳ خرداد در دیدار صمیمی با تعدادی از جانبازان، موضوع پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید