صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

برخورد قانونی با مدیران متخلف در حوزه واگذاری کارخانه ها

کد خبر 118049 1400-02-11 11:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون قضایی دادستان کل کشور اظهار کرد: در حوزه تخلفات کارخانه‌ها چند نفر دستگیر شدند و در بحث واگذاری‌ها با مواردی از فعل و ترک فعل‌ها برخورد کرده‌ایم که ممکن است محصول تبانی یا امضای طلایی باشد.
برخورد قانونی با مدیران متخلف در حوزه واگذاری کارخانه ها


سعید عمرانی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و سوء مدیریت ها باعث شده بود نهاده ها به دست مرغدار نرسد، گفت: سازمان بازرسی کل کشور در حوزه مرغ لاین ورود پیدا کرده و جلسات خوبی هم در این زمینه برگزار شده است.
عمرانی ادامه داد: اتفاقاتی که در حوزه مرغ رخ داد، زیبنده کشور نبود و شاید دلیل آن برخی سوءنیت ها بود و اکنون این موضوع به سمتی می رود که وارد کانال قانونی خود شود.
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: اولویت اول ما، کارخانه هایی است که می خواهند تعطیل شوند، امیدواریم شاهد تعطیلی هیچ کارخانه ای نباشیم.
وی افزود: کارخانه ارج به زودی با ۴ محصول خوب و با جدیدترین فناوری روز آغاز به کار خواهد کرد و مقدمات آن در حال اجرا است.
عمرانی تصریح کرد: مقدمات راه اندازی کارخانه رشت الکتریک و صنایع پوشش ایران نیز در حال فراهم شدن است.
وی گفت: کارخانه ارج با ۴ محصول خوب و با آخرین تکنولوژی روز شروع به کار خواهد کرد و مقدمات آن در حال اجراست. مقدمات به راه انداختن کارخانه رشت الکتریک و صنایع پوشش ایران نیز در حال فراهم شدن است.
معاون قضایی دادستان کل کشور تصریح کرد: در ارتباط با هپکو با وجود اینکه یکسالی است به دولت مسترد شده است هنوز شاهد کاستی ها هستیم.
عمرانی گفت: پیگیر حقوق کارگران به لحاظ مادی و معنوی هستیم، بعضی کارخانه ها نیاز به اورهال و تامین مالی و سرمایه در گردش دارند که تا رسیدن به مقصود و نتیجه کاری پیگیر آن ها هستیم.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید