صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

توزیع ۳۰ هزار بسته حمایتی ماه رمضان میان نیازمندان

کد خبر 118036 1400-02-11 10:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از توزیع ۳۰ هزار بسته حمایتی غذایی میان نیازمندان تمامی استان ها در ماه مبارک رمضان خبر داد.
توزیع ۳۰ هزار بسته حمایتی ماه رمضان میان نیازمندان

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد نصیری گفت: سال گذشته با مشارکت مردم، ۳۱۲ هزار سبد غذایی و از محل کمک‌های بین المللی نیز ۸۰ هزار سبد غذایی تهیه و میان مردم توزیع شد. امسال نیز همچون سال گذشته به دنبال رقم زدن چنین کمک‌هایی هستیم.
وی افزود: در ماه رمضان امسال با استفاده از کمک‌های مردمی ۳۰ هزار سبد غذایی میان نیازمندان توزیع می‌شود. اقلام سبد غذایی سال گذشته شامل برنج، روغن، تن ماهی، حبوبات، شکر و ماکارونی و سایر اقلام بوده است و امسال با اعتبارات ستاد و کمک‌های مردمی سه کالای اساسی برنج، روغن و شکر را برای استان‌ها ارسال کرده و مراکز استانی نیز کالاهای دیگری به این سبد اضافه کرده و در بین نیازمندان توزیع می‌کنند.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: در مجموع سال گذشته و امسال ۴۲۵ هزار سبد کالایی میان نیازمندان توزیع خواهد شد. این ۴۲۵ هزار سبد غذایی در ایام شیوع کرونا در کشور تماماً توزیع شده است.
نصیری در پایان با اشاره به جزئیات بسته حمایتی ماه رمضان گفت: این سبدهای غذایی در ۳۱ استان کشور و در شهرستان‌های مختلف و در میان خانواده‌های نیازمند توزیع شده است و ارزش ریالی هر سبد غذایی حدود ۳ میلیون ریال است و در مجموع با کمک خیرین توانستیم ۹۰ میلیارد ریال در قالب بسته‌های حمایتی غذایی در میان نیازمندان توزیع کنیم.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید