صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

ایجاد شبکه ارتباطی مدیران ساختمان‌های مسکونی پایتخت

کد خبر 118020 1400-02-11 10:11
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شبکه ارتباطی مدیران ساختمان‌های مسکونی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران ایجاد شد.
ایجاد شبکه ارتباطی مدیران ساختمان‌های مسکونی پایتخت

به گزارش خبرگزاری مهر، شبکه یادگیری برای مدیران ساختمان‌های مسکونی پایتخت در قالب کمپین «همسایه هم» به منظور آموزش چگونگی ارائه خدمات مناسب به ساکنان واحدهای آپارتمانی ایجاد شد.
این شبکه ارتباطی با توجه به شرایط شیوع کرونا و عدم امکان ارائه آموزش حضوری، بستر مناسبی برای ارائه آموزش‌های مرتبط خواهد بود که محتوای آموزشی تهیه و برای تمامی مدیران مناطق ۲۲ گانه به صورت محله به محله در حال ارسال است.
ایجاد شبکه‌ها در فضای امروز یک ضرورت است و می‌تواند به حل مشکلاتی که در ساختمان‌ها وجود دارد، بسیار کمک کننده باشد. الگوهای انسجام اجتماعی که از قبل وجود داشته باید تقویت شود و همراه با مدل‌ها و الگوهای جدید و مدرن شود.
عموماً برای ایجاد اعتماد، پیوند دادن آدم‌ها در کنار یکدیگر و اشتراک گذاشتن مسائل باعث می‌شود که افراد به یکدیگر و نهادهای سیاست گذار بیشتر اعتماد کنند.

کلمات کلیدی » پایتخت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ترخیص کالاهای تخصصی بیمارستانی پس از پنج سال از گمرک
مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی بین‌المللی تامین‌اجتماعی از ترخیص چندین کالای کمیاب بیمارستانی که در سال‌های گذشته توسط این شرکت خریداری شده بود، خبر داد.

سرپرست حجاج ایرانی: ایران امسال حاجی ندارد
سرپرست حجاج ایرانی از محدودیت اعمال شده برای حضور زائران خارجی در حج ۱۴۰۰ انتقاد کرد و گفت: عربستان می‌توانست با برنامه‌ریزی و پیش‌بینی‌های لازم این مشکل را برطرف کند.

زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸ اعلام شد
رئیس بنیاد شهید در دیدار با تعدادی از جانبازان، موضوع پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح کرد.

اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه ۲۳ خرداد در دیدار صمیمی با تعدادی از جانبازان، موضوع پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید