اکونومی نیوز / راه و مسکن

ورود به مازندران ممنوع شد

کد خبر 110745 1400-01-19 09:05
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رییس پلیس راهور مازندران گفت: ورود به مازندران و سفر درون شهری به ۸ شهرستان نارنجی ممنوع شد.
ورود به مازندران ممنوع شد


 سرهنگ بیگلری گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، با توجه به تعطیلات روز پنج شنبه و پیش بینی ترافیک در مبادی ورودی استان از جمله جاده های هراز، سوادکوه، کندوان و ورود مسافر از گلستان وگیلان از ورود خودرو های شخصی با پلاک غیر بومی جلوگیری می شود.
سرهنگ بیگلری افزود: آمد وشد خودرو های پلاک بومی به ۸ شهرستان نارنجی استان شامل ساری، جویبار، بابل، بابلسر، آمل، نور، چالوس و رامسر منوط به دریافت مجوز از پلیس راهور استان است.
وی گفت: نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی در ۵۷ نقطه از سطح شهر مستقر و نسبت به اجرای محدودیت های کرونایی اقدام می کنند.
سرهنگ بیگلری افزود: محدودیت تردد شبانه خودرو ها از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد همچنان در شهر های گروه قرمز و نارنجی و زرد و آبی ادامه دارد.
رییس پلیس راهور مازندران گفت: تردد غیر مجاز در جاده های مازندران در شهر های قرمز (در صورت وجود شهر قرمز) تا یک میلیون تومان و در شهر های نارنجی نیز تا ۵۰۰ هزار تومان جریمه به همراه خواهد داشت.
وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضع راه های استان است.
مازندران ۱۰هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز و سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می کند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » پایتخت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / راه و مسکن


دو برنامه مهم برای مهار بازار اجاره مالیات خانه خالی چه تاثیری بر بازار مسکن دارذ؟
۱۰ روز است که ثبت نام مالکان در سامانه ملی املاک آغاز شده تا امسال بازار اجاره شاهد دو طرح مهم باشد؛ اجاره داری حرفه ای و مالیات واحدهای خالی

اوراق تسهیلات مسکن به نرخ بهمن۹۸ بازگشت ورودبه کانال ۴۰هزار تومان
برگه های حق تقدم تسهیلات مسکن در معاملات امروز در بازه ۴۵ تا ۵۵ هزار تومان در حال خرید و فروش است.

تحقق نیافتن رویای خانه‌دار شدن به دلیل جهش قیمت مسکن بانک‌ها؛ متهم اصلی خانه‌های خالی
نمی‌توان با طرح‌های موقتی تولید مسکن و تکمیل سیاست‌هایِ ثبتی، مستاجران کم درآمد و بی‌نوا را خانه‌دار کرد. نباید از یاد برد که نرخ رشد مستاجران، در شیب افزایشی قرار دارد.

مالکان بیش از ۵ واحد مسکونی، مشمول مالیات دو برابری می‌شوند
بر اساس قوانین مالیاتی مالکان بیش از ۵ واحد مسکونی خالی مشمول مالیات دو برابری می‌شود و علاوه بر آن در صورتی که ملک به مدت ۱۲۰ روز غیر متوالی در طول سال مالیاتی خالی باشد، باز هم مشمول مالیات بر خانه خالی خواهد شد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید