اکونومی نیوز / تولید و صنعت

گروه صنعتی میهن در سال 1400 وارد 50 سالگی خود می شود

کد خبر 105827 1399-12-28 12:08
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیرعامل گروه صنعت ی میهن، سال 1400 و آغاز پنجاهمین سال فعالیت این گروه صنعت ی را مهم ترین فـرصت برای قـدردانی از زحمات حـاج ایـوب پایداری، کارآفرین نمونه کشوری دانست.
گروه صنعتی میهن در سال 1400 وارد 50 سالگی خود می شود


ابوالفضل پایداری مدیرعامل گروه صنعتی میهن، سال 1400 هجری شمسی را آغاز پنجاهمین سال فعالیت این گروه صنعتی دانست و به همین منظور در یادداشتی نوشت:
 " از ابتدای دهه 50 تا سال 1400، نیم قرن می گذرد. یعنی از آن روزی که پایه گذار گرامی گروه صنعتی میهن، با چـرخ سیار فـروش بستنی کار خود را آغاز کرد، پنج دهه گذشته است که پر از تلاش، تجربه و تحمل سختی ها و در عین حال، چشیدن موفقیت ها و شادکامی ها بوده است.
طی این پنج دهه تا آغاز قرن جدید هجری خورشیدی، این خـانواده بزرگ صنعتی با پشتکار یک نوجوان با اراده ۱۵ ساله، چه مسیر شگفتی را پشت سر نهاده است. مسیری که از تولید و عرضه محصـولات محبـوب و با کیفیت در میهن عزیـزمان تا موفقیت در عرصـه ی جهانی را متبلـور ساخته و خانواده ای با بیش از ۲۵ هزار عضو را با تحقـق آرمان کارآفرینی، گرد هم آورده است.
پنجاهمین سال آغاز به کار خانـواده بزرگ میهـن، مهم ترین فـرصت برای قـدردانی از زحمات پدر عزیز و بزرگوارم جناب حـاج ایـوب پایداری، کارآفرین نمونه کشوری است. این قـدرشناسی، جز با تلاش بیش از پیش در همه ی واحد ها و بخش های مجموعه، عملی نخواهد شد.
 
به مناسبت نیم قرن کوشایی گـروه صنعتی میهن، شایستـه است که همـه ی ما در سال جـدید دوشادوش هم برای رشد و تعـالی تولید و صنعت ملـی و برای تحقـق رویاهـای بزرگ "میهـن" با همدلـی، چابکی، صداقت و شفـافیت گام های بلندی برداریم و سال 1400 را به عنوان سالـی پر از پویایی با نتایج بزرگ و درخشـان، در کارنامه ی این مجموعه ی پرافتخار ثبت کنیم. سـال نـو بر همـه ی هم میهنـان عزیـز مبارک و فرخنـده باد.
با بهتـرین آرزوهـا
ابـوالفضـل پـایـداری 
بازنشر از خبرفـوری

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تولید و صنعت


هیچ بانکی حق ندارد مانع فعالیت کارخانه‌ها شود؛ فرد متخلف باید مجازات شود، نه کارخانه، کارگاه و کارگرانش
رئیس دستگاه قضا با تأکید بر این که هیچ بانکی حق ندارد مانع فعالیت کارخانه‌ها شود، تصریح کرد: اگر فردی تخلف کرده، باید تحت تعقیب قرار گیرد، اما کارخانه و کارگاه نباید مجازات شود و کارگرانش بیکار شوند.

کدام کشور صدرنشین سرمایه‌گذاری صنعتی خارجی در ایران است؟‌
ورود پول خارجی به اقتصاد ایران در سالی‌که گذشت تقویت شد. شواهد آماری نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری خارجی در بخش‌های صنعت ، معدن و تجارت ایران در سال ۹۹ نسبت به سال ماقبل رشد ملموسی را تجربه کرده و ۲۹درصد افزایش داشته است.

رشد ۱۸۹ درصدی سرمایه‌گذاری مصوب خارجی در بخش‌ صنعت، معدن و تجارت
بررسی آمارهای رسمی حاکی از تصویب ۲ میلیارد و ۴۶۹ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در بخش‌های صنعت ، معدن و تجارت در سال ۹۹ و رشد ۱۸۹ درصدی آن در مقایسه با سال ۹۸ است.

رکود شکنی صنعت لوازم خانگی تولید داخلی ۷۰ درصد رشد کرد
مدیرکل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: به تولید ۱۵ میلیون لوازم خانگی در سال ۹۹ رسیدیم و رکورد شکنی کردیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید