اکونومی نیوز / تولید و صنعت

درخشش شرکت دانش‌بنیان پارت در «دومین جشنواره نهال فینتک»

کد خبر 104213 1399-12-23 10:35
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شرکت دانش‌بنیان پارت در دو بخش از دومین دورۀ «جشنواره نهال فینتک» عنوان نخست را به خود اختصاص داد.
درخشش شرکت دانش‌بنیان پارت در «دومین جشنواره نهال فینتک»


«دومین جشنواره نهال فین تک» در سه بخش برگزارش شد که شرکت دانش بنیان پارت در دو بخش عنوان نخست را کسب کرده است.
در این جشنواره دکتر علی رسولی زاده مدیرعامل شرکت دانش بنیان پارت به عنوان «فرد تاثیرگذار» صنعت فین تک کشور و استارت آپ سیگنال به عنوان «استارت آپ تاثیرگذار» صنعت فین تک کشور برگزیده شدند.
«جشنواره نهال فین تک» جشنواره ای برای تقدیر از برگزیدگان صنعت فین تک در ایران است و در پایان هرسال برترین های این حوزه در سه بخش «افراد تاثیرگذار»، «کسب وکارهای تاثیرگذار» و «استارت آپ های تاثیرگذار» معرفی می شوند.
لازم به ذکر است، شرکت دانش بنیان پارت، با شعار دستیار هوشمند اقتصادی مردم، دارای بزرگ ترین مجموعۀ هوش مصنوعی کشور است و به تازگی، عنوان کارآفرین برتر ملی را نیز به خود اختصاص داده بود. اپلیکیشن سیگنال نیز با 4.5 میلیون نصب فعال، پرکاربردترین اپلیکیشن حوزه مالی و سرمایه گذاری به حساب می آید.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تولید و صنعت


هیچ بانکی حق ندارد مانع فعالیت کارخانه‌ها شود؛ فرد متخلف باید مجازات شود، نه کارخانه، کارگاه و کارگرانش
رئیس دستگاه قضا با تأکید بر این که هیچ بانکی حق ندارد مانع فعالیت کارخانه‌ها شود، تصریح کرد: اگر فردی تخلف کرده، باید تحت تعقیب قرار گیرد، اما کارخانه و کارگاه نباید مجازات شود و کارگرانش بیکار شوند.

کدام کشور صدرنشین سرمایه‌گذاری صنعتی خارجی در ایران است؟‌
ورود پول خارجی به اقتصاد ایران در سالی‌که گذشت تقویت شد. شواهد آماری نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری خارجی در بخش‌های صنعت ، معدن و تجارت ایران در سال ۹۹ نسبت به سال ماقبل رشد ملموسی را تجربه کرده و ۲۹درصد افزایش داشته است.

رشد ۱۸۹ درصدی سرمایه‌گذاری مصوب خارجی در بخش‌ صنعت، معدن و تجارت
بررسی آمارهای رسمی حاکی از تصویب ۲ میلیارد و ۴۶۹ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در بخش‌های صنعت ، معدن و تجارت در سال ۹۹ و رشد ۱۸۹ درصدی آن در مقایسه با سال ۹۸ است.

رکود شکنی صنعت لوازم خانگی تولید داخلی ۷۰ درصد رشد کرد
مدیرکل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: به تولید ۱۵ میلیون لوازم خانگی در سال ۹۹ رسیدیم و رکورد شکنی کردیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید