اکونومی نیوز / سیاسی

وزیر خارجه قطر بر حل سیاسی بحران سوریه تاکید کرد

کد خبر 101585 1399-12-14 00:25
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر امور خارجه قطر در سخنانی در افتتاحیه جلسه عادی شورای وزیران خارجه اتحادیه عرب به اظهارنظر درباره اوضاع سوریه پرداخت.
وزیر خارجه قطر بر حل سیاسی بحران سوریه تاکید کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، وزیر امور خارجه قطر در اظهاراتی در نشست اتحادیه عرب، بر ضرورت حل سیاسی بحران سوریه تاکید کرد.
بر اساس این گزارش، «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» در سخنرانی خود در افتتاحیه جلسه عادی شورای وزیران خارجه اتحادیه عرب ایجاد راهکار سیاسی برای بحران سوریه را خواستار شد.
وزیر خارجه قطر در بخشی دیگر از سخنانش درباره بحران یمن هم گفت: قطر بر موضع ثابت خود پیرامون اهمیت حفظ وحدت یمن و تحقق امنیت و ثبات در این کشور و پایان دادن به جنگ و اجرای قطعنامه های شورای امنیت در این خصوص تاکید دارد.
وی در عین حال از بیانیه العلا که در نشست سران کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس برای پایان دادن به بحران سه ساله میان کشورهای این شورا به امضا رسید، تمجید کرد.مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


سخنرانی سالانه پوتین در خصوص دوران پسا کرونا خواهد بود
سخنگوی کاخ کرملین از لزوم به کارگیری اقدامات حمایتی لازم برای توسعه روسیه در دوران پسا کرونا به عنوان موضوع اصلی سخنرانی سالانه رئیس جمهور این کشور خبر داد.

حضور بی‌شور و هیجان مردم پرو در انتخابات ریاست جمهوری همراه با ماسک و خودکار
مردم پرو روز یکشنبه (امروز) در حالی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آماده می‌شوند که این انتخابات به خاطر بی‌تفاوتی عمومی گسترده در پی دهه‌ها سوء‌استفاده و مدیریت ناصحیح، نرخ مشارکت بسیار پایین‌ است.

وزارت دفاع برای تحقق کامل شعار سال ظرفیت بالایی دارد
وزیر دفاع با اشاره به ظرفیت بالای این وزارتخانه برای تحقق شعار سال، گفت: بخش و مجموعه‌ای نبایست در حوزه تولید و پشتیبانی بلا استفاده باقی بماند.

تلاش آمریکا برای حضور طولانی مدت در عراق
عراق به دلایل سیاسی، امنیتی و اقتصادی از اولویتهای بلندمدت آمریکا است و اشغال عراق دروازه رسیدن به این دغدغه بود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید